Згідно зі статистикою рекламних досліджень, розміщення іміджевої реклами у глянцевому виданні збільшує ефективність Вашого маркетинг-плану на 30 %.

Нас читають у Луцьку та за його межами. Для читачів ми пропонуємо цікаве наповнення: у кожному номері тематичні інтерв’ю та рубрики, проекти зйомок (fashion- та комерційні зйомки для рекламодавців з відомими особами і медійними обличчями Луцька і не тільки).

Популяризує «SPACE mag.» рекламне агентство «Levan Space». Завдяки цьому збільшується кількість переглядів видання, адже у студії «Levan Space» проводяться професійні майстер-класи, презентації, покази та вечірки;
фотозйомки для замовників; відеозйомки роликів.

Також ми співпрацюємо з провідними українськими дизайнерами, залучаємо їхні колекції до зйомок.

Періодичність розміщення Вашої інформації у глянці збільшує лояльність клієнтів та сприяє популяризації серед цільової аудиторії!

 

Публікація щомісячна.

Тираж 2500 – 3000 друкованих примірників, а також онлайн-версія журналу у вільному доступі.

Цільова аудиторія для людей соціально активних, які слідкують за модою, стилем, новинами світського життя; мають потреби в різних сферах послуг та товарів. Читацька аудиторія журналу різновікова.

Розповсюдження безкоштовне рекламодавцям та у місцях, які мають велику кількість відвідувачів у м. Луцьк: заклади (ресторани, кафе, паби, готельні комплекси); торгові та бізнес центри; салони краси; спортивні комплекси; підприємства, будівельні компанії.

Популяризація аккаунти глянцю у соцмережах (Facebook, Instagram) підвищують ефективність поширення інформації та розширюють потенційну аудиторію. Правильна стратегія ведення соцмереж «SPACE mag.» сприяє зростанню довіри, як до нашого видання, так і до Вашого бренду.

 

Детальну інформацію по дієвій популяризації Вашого бізнесу, Ви можете дізнатись:

+38 (099) 781 28 31

e-mail: space.magazine.lutsk@gmail.com

Online-перегляд журналу: www.issuu.com/en82