Кільця Венери: що це таке і чому вони з’являються

Ви знали, що кільця Венери на шиї вважають одними з основних ознак старіння, які разом зі шкірою шиї видають наш вік? Парадоксально, але це поперечні, помітні зморшки-складки на шиї, які можуть з’явитися вже в юному віці. А ще сьогодні міленіали все частіше скаржаться на цю проблему, одним з тригерів розвитку якої стає смартфон-культура. Про те, які існують причини виникнення кілець Венери на шиї і як їм протистояти, – читайте у нашій публікації.

Горизонтальні заломи на шиї мають багато спільного з позиціонуванням нашого тіла. Факт: чим більше ви рухаєтеся, тим більше ви будете зміцнювати м’язи та шкіру шиї. Якщо ж ви ніяк не можете змінити той факт, що вам доводиться багато користуватися смартфоном, то не забувайте хоча б підіймати його на рівень очей, а не дивитися вниз.

ЩО ТАКЕ КІЛЬЦЯ ВЕНЕРИ?

Напевно, ви чули таку фразу: «Ми старіємо з народження». Сьогодні ми поговоримо не про зморшки, а звернемо увагу на деталі зовнішності, які є нашою індивідуальною анатомічною особливістю і притаманні нам від народження. Ще на етапі ембріогенезу мезенхіма (зародкова сполучна тканина більшості багатоклітинних тварин та людини) перетворюється в м’язові пучки, з них формуються м’язові пласти, які обростають навколо сполучною тканиною, які згодом формуються в складки. До них можна віднести й кільця Венери – це поперечні зморшки, які з’являються навколо шиї, тому вони й отримали таку назву. Шкіра на шиї з часом втрачає еластичність і має тенденцію сильно розтягуватися. Ситуація ускладнюється з віком: зморшки на шиї стають глибшими, темнішими, ширшими, а шкіра обвисає. Розглянемо кілька причин, які впливають на наш організм загалом і сприяють тому, що кільця Венери з віком стають більш яскраво вираженими.

1. Спадкова схильність, пов’язана зі швидким зменшенням шару підшкірної жирової клітковини. А у худорлявих людей, які не схильних до надмірної ваги, цей шар шкіри поступово може зовсім атрофуватися.
2. Звична неправильна поза під час багатогодинної роботи за комп’ютером, коли ми мимоволі спрямовуємо голову вперед до монітора, тривала сидяча робота, читання протягом декількох годин – все це може привести до розвитку такого захворювання, як остеохондроз шийного відділу хребта.
3. Відкладення солей на тілі біля сьомого хребця – так званий «горб вдови», через що ваша шия постійно нахилена вперед, що також сприяє утворенню зморшок.
4. На формування глибоких зморшок на шиї негативно впливають різка зміна ваги та одяг із занадто тугим коміром.
5. Розвиток гіпертонусу платізми призводить до того, що тонус одних волокон м’язів істотно знижується, а інших – навпаки підвищується по компенсаторного типу.

У сучасному цифровому столітті формування кілець Венери відбувається вже в молодому віці. Американці ввели поняття tech neck для позначення шиї людей, які постійно перебувають в смартфонах і перед комп’ютером. Зверніть увагу на те, як ми користуємося телефоном. У 90% випадків під час перегляду на телефоні повідомлень схиляємо голову вниз, до екрана смартфона, а не дивимося перед собою і не підіймаємо телефон до рівня очей. А якщо у вас ще є такі проблеми з хребтом, як сутулість і сколіоз, то кільця Венери точно з’являться і у вас.

Через це у людей починають формуватися кільця Венери в молодому віці. Без правильного і регулярного догляду шкіра на шиї починає старіти приблизно у 22-25 років. Але заняття спортом, дотримання правильної постави, регулярний догляд за шкірою шиї можуть відтермінувати виникнення кілець Венери й старіння шкіри до 30-35 років, а якщо у вас хороша генетика – то вони з’являться у вас у значно зрілому віці.

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ШИЇ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ПОЯВУ КІЛЕЦЬ ВЕНЕРИ?

Щоб запобігти ранньому формуванню кілець Венери, варто дотримуватися простих рекомендацій:

1. Насамперед стежити за правильною поставою.
2. Підіймати смартфони та ґаджети на рівень очей, а не нахиляти шию.
3. Займатися спортом і йогою для здоров’я м’язів спини.
4. Піклуватися про шкіру шиї необхідно якомога раніше.
5. У догляді за шиєю варто виробити б’юті-звичку: очищення, нанесення зволожувальних і сонцезахисних засобів, оскільки шия також піддається фото- і хроностарінню.
6. Правильний і регулярний догляд допоможе, якщо не прибрати зморшки повністю, то хоча б зробити їх на шиї менш помітними.

Вибір редакції

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8553, 8471, 8379″ offset=””]

Топ-3 публікації

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8942, 9170, 8877″ offset=””]
ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
-сайт-new (2)
USUAL_16111
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0