Український бренд прикрас LOGVIN презентував колаборацію зі Скарбницею Національного музею історії України

Бренд прикрас LOGVIN збирає 150 тисяч гривень на збереження культурної спадщини з метою збереження культурної спадщини в період війни.

LOGVIN – український бренд прикрас таємничих змістів випустив нову колекцію «Скарб» спільно зі Скарбницею Національного музею історії України. Музей розташований на території Києво-Печерської лаври та розповідає про історичне минуле народів, що проживали на території України впродовж тисячоліть, на прикладі шедеврів ювелірного мистецтва.

Натхненням та основою колаборації став Мартинівський скарб – один із найвідоміших антських скарбів, які відносять до доби «ранніх» слов’ян (6-7 століття) та періоду заснування Києва. 89 знахідок зі скарбу зберігається в Скарбниці, а ще 27 – у Британському музеї.

Найвідоміші артефакти зі скарбу – фігурки «танцюючих» чоловічків та коней свого часу викликали справжню сенсацію і безліч дискусій серед дослідників. Вони виконані зі срібла та частково позолочені.

LOGVIN з дозволу музею використали в своїй колекції зображення саме цього Мартинівського чоловічка. Дослідники висували різні версії використання прикрас із зображенням чоловічка: від прикрашання парадного одягу, оздоблення сідел або щитів під час бою в якості оберегу до використання в певних ритуалах.

«Ця колекція для нас є справжнім викликом, адже ми не тільки вперше об’єдналися з великою інституцією та переосмислюємо один із найвідоміших скарбів, знайдених на території України, але й маємо велику культурну та благодійну мету. В умовах війни, коли ворог розповсюджує наративи про те, що української культури та історії не існує, знищує історичні пам’ятки та спустошує музеї – ця колекція набуває особливого значення. Шляхом аукціону та відрахування 15% прибутку від цієї колекції ми збираємо кошти для відцифрування та каталогізації культурної спадщини музею. Наша мета зібрати щонайменше 150 000 гривень», – кажуть засновники бренду Вадим та Світлана Логвиненко.

До колекції «Скарб» увійшли масивний перстень, сережки, створені за прадавніми мотивами, кольє з коралів зі срібним кулоном у формі монети, а також брошка. Всі аксесуари прикрашає зображення Мартинівського чоловічка. Прикраси виконані в характерному і вже впізнаваному стилі бренду – біле срібло та часткова позолота в стародавній техніці кеумбу. Це дозволяє виробам набувати з часом індивідуальності й не втрачати привабливості.

Кожен виріб у колекціях LOGVIN створюють вручну. Прикраса з колекції «Скарб» може стати для вас справжнім оберегом і символом багатої української культури.

Колекція «Скарб» вже доступна на сайті бренду.

Довідка:

Скарбниця Національного музею історії України за 50 років існування прийняла понад 12 мільйонів відвідувачів, кілька разів оновлювала експозицію, сформувала колекцію у майже 56 тисяч одиниць зберігання.

Завдяки відділу реставрації в Скарбниці відновлено понад 20 тисяч унікальних пам’яток ювелірного мистецтва різних епох. Реставрація цих предметів дала можливість зберегти для майбутніх поколінь неоціненні скарби і представити їх у музейних проєктах. Головною гордістю музею є найбільша у світі колекція «скіфського золота» (близько 45 тисяч експонатів), в тому числі головний археологічний скарб України – пектораль із Товстої могили.

LOGVIN –  український бренд прикрас таємничих змістів для тих, хто надихається глибиною і обирає змістовні речі, заснований в Києві в 2016 році, наразі роботи представлені в декількох галереях Румунії та Греції, а також бренд є учасником найбільших ювелірних виставок Європи (Romanian jewelry week, Bijorhca, Gem Geneve та ін).

Прикраси бренду рекомендують Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Marie Claire, L`officiel і Cosmopolitan.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Український бренд OMELIA презентував новий дроп редизайн-сорочок «ЕТНО»

SHYPELYK зняли кампейн на автобусних зупинках у колаборації з KARCHER

Бренд GRMN і шоу «ебаут» випустили колекцію «My blood»

Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
IMG_1567111
HOUSE of GUCCI
photo_2024-11-28_12-16-51
1 ч пт
55e99f75faa1bafe9a11111111
unname
STIMMA_Flow_51111111
1 (2)
Instagram post - 92 (2)