Японський манікюр: що це і чому він такий популярний?

Чи помічаєте ви, що все частіше жінки відмовляються від покриття нігтів гель-лаком, вкорочують довжину «під корінь» та роблять лише чистку, такий собі «голий манікюр». Але в багатьох лишається залежність від можливостей покриття гелем, від цього виникає потреба замінити його чимось іншим. Саме тому альтернативою став японський манікюр. Так що це і чому саме він так актуалізувався серед нашого nail-вибору за останні сезони?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Трендовий манікюр, який доповнить весняні дні

У чому суть японського манікюру?

Японський манікюр – це спосіб догляду за нігтями, який передбачає собою лагідну, стерильну та натуральну техніку роботи. Такий манікюр вважається доглядовим і суто салонною процедурою, адже щоб виконувати таку техніку потрібні професійні інструменти та навички фахівця. Він є альтернативою для тих, хто стежить за доглянутістю, але не любить звичне покриття. Японський манікюр не може нашкодити, а лише дбайливо буде доглядати нігті та надавати їм натурального, але й водночас цікавого та блискучого вигляду, який також буде помітним.

Результат та сенс такого манікюру полягає в натуральності, практичності та естетичності вигляду. А найголовніше – це те, що така процедура є абсолютно безпечною та корисною. Японський манікюр часто радять власницям ламких нігтів та складної пластини для оздоровлення та регенерації. Тому це чудове рішення, коли звичної чистки недостатньо, а від покриття в манікюрі ви вирішили відмовитись.

Виконання японського манікюру

1. Спершу відбувається підготовка до процедури. Майстер відштовхує кутикулу і пом’якшує її спеціальним препаратом, а далі забирає тонку плівку, яка щільно прилягає до нігтьової пластини. Все зайве усувається, а ніготь формується пилочкою.

2. Наступним кроком є нанесення спеціальної пасти, яка працює як будівельний матеріал на нігтях. Вона насичує нігтьову пластину біоактивними мікроелементами, які стимулюють ріст здорових та міцних нігтів. За допомогою спеціального бафа із замші паста втирається у нігті.

3. Завершальний етап – полірування. Майстер втирає пудру з бджолиного воску в нігтьову пластину і «вуаля» –  японський манікюр готовий.

Одразу після процедури нігті виглядатимуть незвично, але дуже природно, при цьому будуть глянцеві та нібито скляні, а на дотик дуже приємні. Такий манікюр має накопичувальну властивість, тому за декілька разів з інтервалом 2-3 тижні ви побачите, що ваші нігті стали значно міцніші, щільніші та гарніші та не потребуватимуть товщини завдяки покриттю гель-лаком.

Також досвідчені майстри наполегливо радять не робити такий манікюр одразу після зняття гель-лаку, адже нігтьова пластина стоншена та додаткове полірування в той самий момент може нашкодити. Варто зачекати тиждень, а тоді братися за опрацювання нової техніки.

Рекомендуємо давати відпочити вашим нігтям від покриття та час від часу робити собі саме японський манікюр, щоб оздоровлювати нігті та переходити на новий, більш натуральний рівень вашої унікальної краси.

 

 

 

фото: Denis Boulze

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Помаранч, мікрофренч та натуральність: трендовий манікюр 2024 року

20 ідей великоднього манікюру

Ідеї для літнього манікюру, які варто повторити на своїх нігтях

Весняний манікюр: найкращі ідеї, які варто спробувати

 

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0
d363b35d1a45
black fr
 06.11
Sisters BRUNCH копія1111111