Swan in Heart: LONDI та художниця Ірина Максимова об’єднались у капсульну колекцію до Дня закоханих

Український бренд натуральної білизни LONDI у творчому тандемі з художницею Іриною Максимовою презентує капсульну колекцію до Дня закоханих «Swan in Heart». Лінійка стала художнім експериментом, у якому тіло перетворюється на полотно, а мистецтво виходить за межі мольберта, оживаючи на тканині.

Головним символом капсули, як і у творчості Ірини Максимової, став лебідь – образ-оберіг, що уособлює тиху внутрішню силу, захист і гармонію. У співпраці з LONDI цей символ отримує нове втілення, транслюючи цінності бренду через форму, матеріальність і тілесну присутність.

LONDI

Під час зйомки художниця перебувала у власному творчому процесі та вела особистий монолог про відчуття внутрішньої захищеності й прийняття себе. Цей стан став емоційним тлом кампанії – моделі ніби зливаються з простором і картинами, перетворюючись на частину живого, дихаючого мистецтва.

LONDI_SWAN_5

До «Swan in Heart» увійшли справжні предмети мистецтва: топи з лебедем, танга у двох варіаціях – з рюшами та аплікаціями у формі серця, стрінги з лебедем спереду та серцем ззаду, кофти, які стікають хвилястими воланами, а також боді, лонгсліви та штани з аплікаціями-серцем і лебедем.

Кожна річ у капсулі «Swan in Heart» є візуальним висловлюванням про природну красу, автентичність і безумовне прийняття себе – цінності, що лежать в основі філософії LONDI.

Колекція буде доступна на офіційному сайті бренду londi.com.ua з 2 лютого.

ФОТОЗВІТ

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
LONDI_CAMPAIGN_2111
64d9c9d64a4b0fd77d00b57cbc16527
6 (1)
IMG_2611
Антивечірка стереотипів
cici_coco_42329
2
DSCF309511111111
1