5 міфів про колаген, у які не потрібно вірити

Колаген – білок, який входить до складу сполучних тканин. Саме він відповідає за еластичність і міцність шкіри. Постає запитання: чи достатньо колагену виробляється в організмі людини? І що відомо про морський колаген, який можна вживати з домішками? Space зібрав 5 найпоширеніших міфів про колаген і правдиві відповіді на них.

Міф 1: Колаген природно виробляє організм, тому немає потреби його поповнювати.

Всім відомо, що колаген – це чудова речовина, що робить нашу шкіру пружною, але з наукового погляду колаген – це білок, який міститься в нашій шкірі, кістках і м’язах і допомагає підтримувати їхню структуру. Організм сповільнює виробництво колагену до двадцятого року життя. Вживаючи щодня колаген як харчову домішку, ви не збільшуєте запаси своєї молодості, а підтримуєте вироблення колагену в організмі в активному стані.

Міф 2: Весь колаген однаковий.

Коли йдеться про вживання колагену, то основною відмінністю між колагеном, отриманим з яловичини, свинини й риби, є швидкість його засвоєння в організмі. З огляду на те, що колаген зі свинини і яловичини досить ефективний, дослідження 2015 року підтвердило, що колаген з морської риби все ж швидше потрапляє в кровотік. А ще вбирається клітинами в півтора рази швидше.

Міф 3: Шкіра миттєво стає гарною, чистою й молодою.

Якщо від зволожувального крему можна очікувати майже миттєвого ефекту, ситуація з харчовими домішками радше подібна до марафону, а не спринту. Це пов’язано з тим, що харчовим домішкам потрібно більше часу, щоб налагодити роботу всередині організму для стимуляції вироблення колагену. Більшість клінічних досліджень засвідчили, що для помітного омолоджувального ефекту може знадобитися до трьох тижнів вживання харчових домішок.

Міф 4: Домішки з колагеном допомагають тільки шкірі.

Безумовно, колаген відповідає за красу, еластичність і пружність шкіри, але в нього насправді є й інші функції. Амінокислоти в колагені сприяють виробленню кератину, який потрібен для здоров’я волосся. Коли колаген виробляється досить інтенсивно, тоді й волосся отримує користь. Це також відображається і на процесах виникнення сивини та стоншення волосся.

Міф 5: Якщо я відповідально доглядаю за шкірою, мені не потрібно додатково вживати колаген.

Ось швидкий екскурс для покращання кольору обличчя: шкіра складається з трьох шарів – зовнішнього епідермісу, дерми й глибшої гіподерми. Типова процедура з догляду за шкірою обличчя зосереджується на рівні епідермісу, оскільки потрібна для підтримання овалу обличчя та інших зовнішніх чинників, які характеризують здорову шкіру, а досягти рівня дерми ніякими адекватними способами майже неможливо. Простіше кажучи, потрібен альтернативний маршрут, щоб проникнути під поверхню шкіри. Ось тут до гри залучають харчові домішки. Потрапляючи в кров, гідролізований колаген транспортується в дерму (де і виробляється колаген) і там розвивається. Як наслідок – помітне скорочення зморшок, пігментації та яскравіший колір обличчя. Адже це правда, що краса починається зсередини.

Вибір редакції

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8379, 10879, 10546″ offset=””]

Топ-3 публікації

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”10452, 10691, 10820″]
ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
LE CHARMIE
1376fjdkd111111111111
kids st
433752755_402492882529120_7619119416570274353_nу
IMG_0539
gorn ceramics
2
F7ykwглв11111111
gattorre-jef-claesп
-сайт-new (2)11111111