холодильник для косметики

BEAUTY-холодильник: яку косметику потрібно зберігати в холоді?

Весною та влітку температура в приміщеннях, якщо її не регулювати за допомогою кліматичних систем, нерідко піднімається вище 20 С. Та й взимку централізоване опалення часто робить повітря сухим і гарячим. Пережити такий температурний вплив може не вся косметика, про що свідчать написи на етикетках. Що робити, якщо виробник вказав істотно нижчі параметри температури для зберігання засобів, ніж є в цей момент? Оптимальний варіант рішення – використовувати холодильник. Які косметичні засоби варто зберігати в холодильнику? Розповідаємо у матеріалі.

парфуми

ПАРФУМИ

Зазвичай парфуми тримають або на туалетному столику, що допустимо, або ж на полиці у ванній, що насправді гірший б’юті-злочин, аніж лягти спати нафарбованою. Перепади температур і висока вологість зменшують термін життя аромату і сприяють його швидкому випаровуванню. А ось холод і темрява, навпаки, продовжують його стійкість.

ЛІКУВАЛЬНА КОСМЕТИКА

Щоб лікувальна косметика приносила ефект, вона повинна зберігатися за всіма правилами, особливо температурними. Багато активних компонентів перестають працювати внаслідок перегрівання. Уважно читайте інструкцію до препаратів і не залишайте їх на сонці.

ЗАСОБИ ВІД НАБРЯКІВ

Чи то крем для обличчя, патчі для очей, чи маски або спреї – їх краще зберігати в прохолодному місці та оберігати від сонячних променів. Охолодженими, вони працюють з подвійною силою, а коли нагріваються, то навпаки втрачають свій ефект.

патчі

КРЕМИ

У спекотну погоду їх краще прибирати в холодильник. Вони не стануть від цього більш ефективними, але наносити прохолодний лосьйон або гель буде все ж приємніше. Однак майте на увазі, що в холодильнику текстура або колір крему можуть трохи змінитися. Важливо: не варто зберігати креми у ванній. Духота і вологість скорочують термін придатності засобів в рази.

креми

ВСЕ, ЩО МІСТИТЬ ВІТАМІН C

Не так важливо, що за вікном – літо чи зима, будь-які засоби, в складі яких присутній вітамін C, повинні зберігатися в холодильнику. За кімнатної температурі вітамін швидко окислюється і руйнується, що змінює формулу засобу та робить його неефективним.

СОНЦЕЗАХИСТ

Дивно, але санскрін дійсно краще зберігати в холодильнику. Нічого страшного, якщо весь день засіб пролежить на гарячому піску під палючим сонцем, але якщо він опинився вдома, то краще його прибрати в холод. Це сповільнить руйнування інгредієнтів, які блокують ультрафіолет і допоможе крему дожити до наступного використання.

НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА

Зазвичай подібна косметика зберігається недовго і передбачає особливі умови зберігання. Натуральні інгредієнти можуть псуватися від високих температур і швидко окислюватися на повітрі. Як і вітамінні сироватки, натуральну косметику варто тримати в прохолоді.

сироватка
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР