гарне волосся

Чому волосся швидко жирніє та як із цим боротися

Роками ведете тяжку боротьбу з жирним волоссям? Використовуєте всі засоби для того, щоб сповільнити цей процес: від дорогих кондиціонерів та народних методів? Насправді масним волосся стає від щоденних звичок, які здаються безневинними, на перший погляд. Розповідаємо, яких саме звичок потрібно уникати для того, щоб сповільнити цей не найприємніший процес.

НЕ ПОТРІБНО ЧАСТО ТОРКАТИСЯ СВОГО ВОЛОССЯ

Не дарма дерматологи (і мама) часто говорили вам, щоб ви не торкалися зайвий раз руками до обличчя. Це правило працює так само і з волоссям: «жир» із вашого тіла (тобто, у нашому випадку з рук та пальців) потрапляє на волосся.

СТАРАЙТЕСЯ НЕ НАДТО ЧАСТО РОЗЧІСУВАТИ ВОЛОССЯ

Загалом, розчісування волосся не передбачає нічого поганого, адже стимулює ріст та запобігає випадінню тощо. Але важливо не переборщити, як і в будь-якій іншій справі. Часте розчісування змушує шкіру голови продукувати більше жиру, аніж зазвичай. Спершу – глянець, а потім – жирність.

догляд за волоссям
русе волосся

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАДТО БАГАТО КОНДИЦІОНЕРУ

Ретельно ставтесь до кількості кондиціонеру. Наносіть його не на всю довжину, а з акцентом на кінчики. Обирайте кондиціонер для типу свого волосся: головне – щоб він не обтяжував його.

МИЙТЕ СВІЙ ГРЕБІНЕЦЬ

Гребінець потребує миття, адже він збирає усі нечистоти. А потім ви переносите це все на ваше волосся, що і провокує жирність.

ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНІ ЗАСОБИ

Обов’язково читайте опис шампунів, кондиціонерів, масок та бальзамів. Часто навіть професійні засоби можуть не підійти конкретно вашому волоссю. Уникайте надписів на кшталт: «для зволоження», «для блиску» тощо.

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР