Чистота шляхом масел: чому гідрофільна олія потрібна нам у щоденному догляді?

Можна спочатку подумати, для чого ж та гідрофільна олія? Здається, що звучить не так приємно, як гель-пінка та навіть агресивно. Проте саме гідрофільні масла лагідно й інтенсивно очищують шкіру після будь-яких забруднень. Особливо, якщо це стосується стійких макіяжів та довгих днів, після яких накопичується чимало бруду на обличчі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Сяйву бути: ELEMIS Pro-Collagen Glow Boost Exfoliator 

Але для чого ж тоді такий засіб, якщо ви не робите макіяж?

Навіть якщо ви не робите макіяжі й думаєте, що інтенсивне очищення вам не потрібне, це не так. Очищувати шкіру варто навіть знаходячись цілий день в приміщенні. На обличчі накопичуються змертвілі клітини, пил, себум, бруд, щільні сонцезахисні креми. Це все не дає шкірі повноцінно дихати та призводить до появи висипів, жирності тощо. Отже, можна зробити єдиний висновок, що якісне вмивання потрібне завжди, а тому, якщо ви ще не знайомі саме з вмиванням гідрофільними оліями, то радимо зробити це.

З чого складається гідрофільна олія?

Гідрофільна олія – це засіб для очищення шкіри, в складі якого першочергово містяться різноманітні природні олії, про які зазначає виробник, також мінерали, вітаміни, емульгатори та інші необхідні компоненти, які під час вмивання перетворюють засіб на піну.

Такий засіб спеціально розроблений для інтенсивного очищення різних типів шкіри, тому став дуже популярним завдяки своїй дії. Не дивлячись на концентрацію масел, продукт легко наноситься та змивається, не стягує шкіру, зволожує та не лишає забруднень й відчуття жирності, а навпаки – робить шкіру сяйливою, доглянутою та м’якою.

Кому підходить засіб для вмивання з оліями?

Перевага гідрофільної олії полягає в тому, що вона підходить будь-якому типу шкіри. Власниці жирної та комбінованої шкіри можуть не хвилюватись, адже засіб не даватиме ефекту надмірної жирності. Проте за підбором «гідрофілки» краще звертатись до косметологів чи консультантів, щоб обрати найкращий склад засобу саме для вас, особливо, якщо шкіра чутлива, суха та проблемна.

Як правильно використовувати гідрофільну олію?

Потрібно пам’ятати, що цей засіб слугує першим етапом у вмиванні шкіри. Більшість виробників зазначають, що продукт потрібно ретельно змити та після нього використати наступний етап очищення (пінка, гель чи інший самостійний засіб для вмивання).

Наносити гідрофільні масла потрібно на суху або вологу шкіру, масажуючи її до появи піни та добре змиваючи. Багато поціновувачів засобу радять попередньо не змивати макіяж, а зробити це з допомогою олійок. Навіть водостійкий макіяж повинен легко змитись без зусиль.

У другому етапі використовуйте свій засіб для вмивання, щоб змити надлишки олій та бруду, який розчинився на шкірі. Далі –  зволоження обличчя.

Також під час першого етапу часто радять лишити гідрофільну олію на обличчі та за 2-5 хвилин, а потім змити. За цей час олії здатні розчинити макіяж. Такий спосіб підходить як для ранкового догляду, так і вечірнього.

Не варто боятись того, що зі знайомством з новим засобом додається ще декілька хвилин до доглядової рутини. Потрібно зосереджувати свою увагу на тому, що очищення є надважливим етапом для здоров’я шкіри, а гідрофільні олії здатні цьому сприяти.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Без набряклості і темних кіл: засоби, які допомагають усунути ці проблеми

Здорова і доглянута шкіра – не мрія, а абсолютна реальність

Сонячні дні без шкоди для шкіри: добірка засобів з SPF

 

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0
d363b35d1a45
black fr
 06.11
Sisters BRUNCH копія1111111