Гладкий закон: як уникнути небажаної проблеми після видалення волосся?

фото: Well Kept

Влітку багато ділянок тіла опиняються на «видному місці», однак голити їх чи ні – індивідуальна справа кожної жінки. Якщо ж ви любите хизуватися гладенькими ніжками у коротких міні – тоді ви точно знаєте, як складно буває уникнути небажаних подразнень. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як вберегти свою шкіру від неприємних відчуттів, висипань і подразнень після видалення волосся, незалежно від способу, яким ви це робите.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Безпечна засмага: як застосовувати автозасмагу й що варто знати про неї?

Якщо ви голитеся бритвою…

Незалежно від того, яку зону ви збираєтеся поголити, шкіру необхідно підготувати до цього. У жодному випадку не можна бритися насухо. Передусім потрібно помити шкіру, бажано прийняти душ або ванну. Так ваші пори розширяться, волосся стане м’якшим, а також ви позбудетеся бактерій та бруду. Опісля, необхідно нанести на ділянку тіла пінку для бриття або крем для чутливої шкіри без запаху. Якщо ж у вас немає цих засобів, скористайтеся гелем для душу, однак на наступний раз подбайте про спеціалізовану косметику.

Голіть волосся НЕ проти, а ЗА напрямком його росту. Так ви уникнете проблем зі врослими волосками. Під пахвами та у зоні бікіні волосся росте у всі сторони, тому спершу голіться вниз, а згодом у боки й угору. Ноги варто голити вниз, а якщо у вас не дуже чутлива шкіра, то потім ще можна провести бритвою вгору. Не забувайте також часто промивати бритву, щоб лезо не тупилося.

Після гоління, якщо ви не пошкодили шкіру, чи не порізалися, намастіть зону кремом для зволоження. Якщо ж після бриття у вас залишилися порізи, обробіть їх антисептиком без спирту.

Якщо ви робите воскову депіляцію чи шугаринг…

Воскова депіляція – один з найефективніших способів видалення волосся, але, звісно, ця ефективність має свою ціну – почервоніння та подразнення після неї. Такі реакції часто спричинені видаленням волосся з фолікулів, що робить шкіру чутливою та провокує запалення. Це також може статися через неправильну техніку депіляції, надто чутливу шкіру або алергічні реакції на засоби для процедури. Тому перед цим варто підготувати шкіру: проскрабувавши та очистивши її попередньо. Перед восковою депіляцією або шугарингом уникайте використання засобів з ретинолом, відлущувальних кислот або тоніків на спиртовій основі, оскільки вони можуть підвищити чутливість шкіри та ризик подразнення.

Якщо ви робите шуга ринг чи видалення воском самостійно в домашніх умовах, варто обов’язково знати правила безпеки. Спочатку очистіть шкіру, щоб видалити з її поверхні бруд, жир і бактерії. Якщо віск потребує нагрівання, переконайтеся, що він не надто гарячий, щоб уникнути опіку. Нанесіть віск у напрямку росту волосся і швидко видаліть його одним швидким рухом у зворотному напрямку. Обов’язково нанесіть заспокійливий гель або лосьйон, щоб уникнути подразнення.

Якщо ви робите лазерну або фотоепіляцію…

Такий варіант видалення волосся став надзвичайно популярним завдяки довготривалому ефекту від процедури. Суть такого видалення полягає у тому, що за допомогою лазерного випромінювання руйнується волосяний фолікул, а згодом небажане волосся припиняє рости. Відтак, оскільки об’єктом дії є волосяна цибулина, попередньо перед проведенням лазерної епіляції ви повинні щонайменше 3 тижні не користуватися іншими методами видалення волосся (воскова депіляція, шугаринг, епілятор, висмикування волосин пінцетом).

Також важливо за 10-14 днів до сеансу не засмагати під прямими сонячними променями та відвідувати солярій. За день перед проведенням процедури потрібно ретельно поголити ділянки, які плануєте епілювати. Не потрібно скрабувати шкіру й використовувати засоби, які містять кислоти та спирти, за 3 дні до процедури та 3 дні після проведення епіляції, щоб уникнути опіків. А опісля процедур варто завжди мати у своїй косметичні сонцезахисний крем, що вбереже шкіру від пігментації та пошкоджень.

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Безпечний і надійний: який дезодорант купити влітку?

Зони сухості: чи потрібно зволожувати коліна і лікті?

Секрети догляду за шкірою після 30: японський досвід

Чи потрібен SPF-захист для рук влітку?

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0
d363b35d1a45
black fr
 06.11