6 помилок в макіяжі від луцької візажистки Лєни Лєонтьєвої

Макіяж – дуже ретельна та індивідуальна справа. У кожної з нас уже є власні таємниці та секрети щодо того, як мати вигляд на всі 100%. Комусь достатньо лише підкреслити брови чи губи, хтось не виходитиме з дому, поки не перетворить своє обличчя на шедевральний витвір мистецтва. А інколи незначна на перший погляд деталь може зіпсувати цілий образ. Про найпоширеніші помилки і про прийоми у макіяжі, яких краще уникати – розповідаємо разом із луцькою візажисткою Лєною Лєонтьєвою.

Графічні брови

Для того, щоб ваш макіяж мав сучасний вигляд, насамперед зверніть увагу на брови.  Ні в якому разі не починайте малювати брови від носа. Почніть із хвостика, з найтемнішої частини, а вже до носа зменшуйте інтенсивність нанесення та кольору.  Іноді можна лише скористатись фіксатором для брів з відтінком – цього буде достатньо. Не перевантажуйте брови. Зараз вони можуть бути навіть трішки світлішими, аніж корені вашого волосся.

Тональний не за типом вашої шкіри

Щоб тональний крем працював на вас, а не проти, треба його правильно підібрати. У наших широтах зробити це складно, оскільки знайти в магазині «пробник» дуже важко. Тому раджу перед візитом до магазину спершу купити порожні пластикові баночки та взяти собі декілька різних тональних кремів для тестування.

Неправильно нанесений тональний крем

Я впевнена, що ви помічали, як ваша подруга поспішаючи нанесла тональний крем, який різко обривається на підборідді чіткою лінією. Щоб із вами такого не трапилось – завжди «розтягуйте» залишки тонального на шию.

Економія на контурі губ

Часто чую від дівчат: «Мені не личить червона помада» . Коли я прошу показати фото з помадою, то бачу завжди одну і ту ж проблему. Боячись переборщити, вони наносять помаду не до краю губи, а трішки менше. Тоді візуально видно, що ви не вийшли за контур, але і видно, що ви до нього не дійшли. Офіційно даю дозвіл кожній з вас промалювати губи на 1 мм більше, аніж вони у вас є. Повірте, це буде не помітно, але це необхідно. Всього  1 мм, не більше!

Незаповнена зона між віями

Якщо ви бажаєте намалювати собі стрілочку, а також хочете мати бездоганний вигляд на всі 100%, то обов’язково заповніть темним олівцем/підводкою всі проміжки між віями. Це візуально зробить ваші вії густішими, а стрілку повноцінною.

Рум’яна замість скульптора

Рум’яна дуже корисна річ у макіяжі, але лише тоді, коли вони на своєму місці. Але аж ніяк не тоді, коли вони нанесені в тій зоні, де має бути вилиця. Посміхаємось, дивимось у дзеркало і наносимо рум’яна на найбільш об’ємну частинку щоки.

Лєна Лєонтьєва, візажистка

INSTAGRAM: by_deletantochka

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР