Неодмінно в житті кожної траплялись моменти, коли волосся не тримало бажаної свіжості більше, ніж день. Або ж ви могли помітити, що волосся надмірно випадає та натомість нові волоски не з’являються. Про що ж це може свідчити? Причин дійсно багато, від неправильно підібраних засобів та нестачі вітамінів до гормональних збоїв чи просто зміни пори року. Але здебільшого, корисним засобом буде використання скрабів чи пілінгів. Скрабування допомагає інтенсивно прибрати весь бруд з шкіри голови та вимиває його надлишки одразу ж після першого використання. Також стимулює ріст волосся завдяки масажу голови, який сприяє припливу крові у місця росту волосся. Як обрати свій засіб, визначивши проблему, та правильно користуватись пілінгом та скрабом, про це розповімо в матеріалі.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як зробити волосся густішим: добірка дієвих засобів від редакції
Навіщо мені скраб для шкіри голови?
Скраб для шкіри голови кожна повинна принаймні спробувати. Адже часто звичного миття голови й волосся шампунем недостатньо. Натомість скраб має у своєму складі дещо агресивніші абразивні властивості та компоненти, які здатні глибоко очищати шкірний покрив від його змертвілих частин та бруду. Особливо добре скрабувати шкіру голови тим, хто часто звертається до використання засобів для укладки, сухих шампунів та іншої косметики. Також такий засіб чудово підійде для власниць проблем з лупою, але такий спосіб використання потрібно попередньо узгодити з фахівцем.
Як скраб допомагає відростити волосся?
Не варто переконувати себе, що саме скраб чи пілінг може додати кілька сантиметрів до довжини, але якщо ви хочете сприяти росту волосся, то скраб неодмінно повинен бути у вашому доглядовому арсеналі. Адже крім очищення він виконує функцію масажу голови, що посилює циркуляцію крові, а волосяні цибулини отримують значно більше необхідних елементів. Завдяки ретельному очищенню волосся та шкіра починають буквально «дихати», що не може не призвести до появи нових волосків та слугувати довшій свіжості голови й навіть обʼєму.
Як часто можна робити скрабування?
Тут варто зважати на індивідуальні потреби та тип шкіри. Якщо ж ваша шкіра за типом нормальна, то частіше 1-2 разів використання на тиждень потреби немає. Володаркам жирної шкіри можна спробувати використовувати пілінг через раз із шампунем, але варто робити перерву та не зловживати. Адже можна травмувати шкіру чи навіть пересушити її, що все одно не зможе зробити її менш жирною та змусить себум виділятись ще швидше. Тим, у кого шкіра схильна до сухості та чутливості варто придивитися до дуже мʼяких пілінгів і використовувати не частіше одного разу на тиждень, а то й рідше.
Як застосовувати скраби та пілінги та яка в них різниця?
Скраб часто має більші ензими та за текстурою значно щільніший. А пілінг має дрібні ензими, які доповнюються іншими вітамінами, що дозволяє продукту проникати значно глибше. Використання двох засобів не є суттєво різним, тому обирати варто спираючись на бажаний результат. Застосовувати скраби та пілінги для шкіри голови потрібно як шампунь на вологе волосся — масажуючи та змиваючи, закріпити маскою чи кондиціонером. Перед застосуванням можна один раз промити голову шампунем.
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Скрабування: секрети і правила процедури
Як правильно користуватися скрабом: гід для різних типів шкіри
Абсолютна турбота за волоссям – місія скандинавського бренду REF