Кушон вже встиг заполонити серця мільйонів дівчат, які також оцінили переваги використання цього засобу. Детальніше про б’юті-винахід – у нашому матеріалі.
Цей особливий дворівневий формат косметичних засобів з перегородкою між ними ви могли вже використовувати, а якщо ні, то ми розкажемо все про цей б’юті-винахід, після чого ви одразу захочете ним скористатися. На верхньому рівні кушона, просто під кришкою футляра, знаходиться м’який спонж, який під час натискання легко просочується засобом, прихованим на нижньому рівні. Хіба не зручно?
ЩО ТАКЕ КУШОН?
Уявіть ситуацію: ваш улюблений CC або BB-крем отримав невагому текстуру, сам крем помістили в спонж-подушечку, зверху накрили ще однієї губкою і упакували в компактну коробочку, яку так зручно брати з собою і використовувати в будь-яких умовах.
Сенсаційні новинки в галізу декоративної косметики, здавалося б, досить непросте завдання. Однак корейські марки вкотре змогли довести зворотне, породивши кушон. У країнах Азії, які задають тренди світової б’юті-індустрії і відзначилися винаходом СС і ВВ-кремів, цей продукт популярний вже не перший рік. Кушон – це один із п’яти обов’язкових продуктів, які можна знайти в косметичці кожної красуні в Сеулі.
ВИМОВА
Дискурси щодо правильної вимоги досі тривають: «кушн» проти «кушона» едуть боротьбу і сьогодні. Всі пам’ятають, що в перекладі з англійської «cushion» має значення подушечки.
Не варто забувати, що кушон перед своєї трансформацією у сферу краси був дотичний до справи ювелірної. Так називали ограновування дорогоцінних каменів. До слова, британську корону прикрашає найвідоміший у світі діамант-кушон, який носить ім’я Cullinan II. Якщо йдеться про наголос, то справді нам інтуїтивно хочеться вимовити «кушОн» з акцентом на «О». Але так не зовсім правильно, адже варто пам’ятати і про англійське походження слова.
ПЕРЕВАГИ
Компактний кушон можна завжди носити в сумочці і використовувати в будь-який момент, адже для його нанесення не потрібні пензлики і спонжі. Тональний засіб вбирається дуже швидко, рівномірно лягає на шкіру, не залишає слідів і плям. Повітряна текстура тонального засобу виключає ефект «маски» на обличчі. Він виконує не лише декоративну функцію, адже для жирної шкіри кушон матує обличчя, забезпечуюючи рівний тон і стійкий макіяж на цілий день, а для сухої шкіри містить в складі зволожувальні і живильні компоненти.
А ще кушон містить високий рівень захисту від сонця, що перевищує рівень найсучасніших СС-кремів. Деякі з них містять фільтри з числом 50! Такі засоби стануть прекрасною знахідкою на літній сезон. Наносити сонцезахист за допомогою кушона набагато легше і зручніше, ніж за допомогою спрею або звичайного крему.
ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ КУШОН?
Під час нанесення варто використовувати вбудований аплікатор, який створений відповідно до специфіки кушона, оскільки не вбирає в себе занадто багато тону і ідеально його розподіляє на всьому обличчі. Однак візажисти стверджують, що для нанесення засобу, крім аплікатора, можна використовувати пензлики і навіть пальці. Тональну основу наносять м’якими вбиває рухами на всій поверхні чистого обличчя, попередньо зволоженого кремом або покритого базою під макіяж.