Консилер: правила грамотного маскування

Одного разу з’явившись на ринку декоративної косметики, консилер міцно закріпився у косметичках усіх, кому небайдуже власне зображення в дзеркалі. Але дотепер навколо цього загадкового засобу маскування ходить чимало безглуздих суджень. У цьому матеріалі ми постаралися розібратись, що таке консилер та як ним правильно користуватись.

Велика кількість стресів, погана екологія і постійне недосипання негативно впливають не лише на здоров’я організму, але і на наш зовнішній вигляд загалом. Особливо страждає зона навколо очей. Там знаходиться найтонша та найсухіша шкіра на обличчі, тому часто з’являються зморшки та синяки. Косметичні бренди приходять на допомогу в боротьбі за здоровий і свіжий зовнішній вигляд та пропонують наносити консилер на проблемні зони.

Деякі жінки помилково вважають, що для усунення недоліків досить нанести тональний крем. Але це працює не завжди. Тональна основа створена для вирівнювання загального тону обличчя. Вона має однорідну консистенцію і на різних ділянках обличчя може триматися по-різному.

 

Консилер – це косметичний засіб, який містить велику кількість тональних пігментів. Він насичений спеціальними оліями та вітамінами, які живлять суху шкіру під очима і надають їй свіжого вигляду. У консилера м’якша структура, ніж в інших тонувальних засобів. Тональний крем наносять на все обличчя, коректором маскують точкові ділянки, а консилер допомагає вирівняти тон певної зони.

ВИДИ КОНСИЛЕРІВ

Матувальні косметичні засоби для зручності використання випускають в різних форматах.

– У СУХОМУ ВИГЛЯДІ.

Ідеальний варіант консилера для жирної шкіри. Наносити його потрібно дуже тонким шаром, щоб не підкреслити недоліки у вигляді зморшок або складок. Сухий консилер повинен утворювати тонку матуючу плівку. Іноді його випускають у вигляді олівця.

– У РІДКОМУ.

Випускається в невеликих тубах з м’яким аплікатором. Користуватися консилером в рідкому стані найпростіше. Він зручно наноситься, швидко вбирається і легко розтушовується на проблемній зоні.

– У ФОРМІ ОЛІВЦЯ.

Можна сказати, що це той же кремовий консилер, але в більш зручному форматі. Тут засіб більш спресований, ним дуже зручно маскувати прищики та інші дрібні недоліки на обличчі. Після застосування потрібно ретельно розтушувати, щоб консилер не зібрався в складках шкіри.

– У КРЕМОПОДІБНОМУ.

Густа структура кремового консилера підходить для сухої шкіри. Завдяки своїй насиченій консистенції, він зволожує проблемні зони. Наносити такий консилер потрібно зовсім небагато і ретельно розтушовувати.

ЯК ПРАВИЛЬНО НАНОСИТИ КОНСИЛЕР

Щоб досягти бажаного ефекту здорової шкіри, потрібно правильно наносити консилер під очі. Перед нанесенням шкіру очищаємо і готуємо до мейкапу. Якщо консилер бежевих тонів, то його застосовують поверх тонального крему, коли основний колір обличчя вже вирівняли. Якщо засіб має відтінок або колір, то його розтушовують на чистій шкірі. А вже зверху наносять тональний крем.

МОЖНА ВИДІЛИТИ КІЛЬКА ЕТАПІВ У НАНЕСЕННІ КОНСИЛЕРА

1) Створюємо базу, якщо це необхідно (тональний крем, про який написано вище).

2) Малюємо консилером під очима трикутник, спрямований вниз. Акуратно розтушовуємо засіб вологим спонжем або пензлем.

3) Наносимо невелику кількість консилера у куточки очей, на обидва боки від перенісся. У цій зоні шкіра дуже тонка, з фіолетовим відтінком, що робить погляд втомленим.

4) Зверху акуратно розтушуйте трохи тонального крему або скористайтеся пудрою, щоб приховати сліди консилера.

Тут важливо використовувати невелику кількість косметичних засобів, щоб тонка ніжна шкіра не набула вигляду маски. Ділянку під очима краще не обтяжувати та наносити консилер навколо очей потрібно дуже обережно.

ТОНАЛЬНИЙ КРЕМ НЕ МОЖЕ ЗАМІНИТИ КОНСИЛЕР. У них різний склад і принцип дії. Консилер освітлює темні ділянки шкіри. Часто в його склад входять частинки, які розсіюють світло, через що макіяж виглядає максимально натурально.

Для нанесення і розтушовування консилера використовуйте плоскі кисті або спонж. Не варто наносити консилер пальцем. Від такої процедури залишиться нерівний і помітний слід. І не забувайте після застосування регулярно очищати пензлі та спонж.

Якщо шкіра під очима втратила пружність і з’явилися зморшки, використовувати консилер потрібно поверх тональної основи. Це згладить поверхню і не сприятиме утворенню грудочок.

РІЗНОКОЛЬОРОВІ КОНСИЛЕРИ

Приховати яскраві фіолетові кола, почервоніння або інші недоліки шкіри одним бежевим кольором не так просто. На допомогу приходить кольорова палітра та її прості правила: протилежні кольори нейтралізують один одного. Саме тому виробники косметики випускають різнокольорові консилери. Для різних потреб потрібні різні відтінки.

ФІОЛЕТОВИЙ АБО БУЗКОВИЙ

Підходить для згладжування жовтих плям на шкірі. Це можуть бути вікові особливості або нерівномірна засмага. Консилер фіолетового кольору відмінно впорається з точковими проблемними ділянками.

БЕЖЕВИЙ

Універсальний консилер для шкіри без видимих недоліків. Він усуває невеликі почервоніння і маскує недосипання. Нюдовий консилер краще вибирати до тону своєї шкіри або на кільки відтінків світліше.

РОЖЕВИЙ

Найбільш універсальний консилер для світлошкірих дівчат. Його тони ближче до персикового або лососевого відтінку, що дарує шкірі свіжий вигляд. Рожевий консилер – це поєднання червоних, помаранчевих і жовтих кольорів. Тобто він здатний приховати відтінки зеленого, блакитного та фіолетового – майже будь-які синці під очима.

ЖОВТИЙ

Приховує синюшність, веснянки та пігментні плями. Наносити консилер на обличчя можна для маскування кіл під очима і постакне. Жовтий відтінок відмінно підходить в ролі бази під вечірній макіяж.

ПОМАРАНЧЕВИЙ

Ідеальний варіант для темношкірих дівчат, по аналогії з рожевим консилером для світлої шкіри. Прибирає пігментні плями та кола під очима. Крім того, його можна використовувати замість бронзера для легкого контурингу.

ЗЕЛЕНИЙ

Дуже добре перекриває червоний колір. Користуватися зеленим консилером варто, якщо у вас є дрібні прищики, почервоніння, свіжі шрами. У випадку сонячних опіків засіб не вирішить проблему, але допоможе приглушити почервоніння.

БІЛИЙ

Використовується для контурингу. Білий консилер наносять на внутрішні куточки очей і над бровами. Виходить ефект відкритого і живого погляду.

 

І пам’ятайте, що кольорові консилери наносять під тональну основу, якщо це не елемент контурингу.

Матеріали за темою
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”4″ column_number=”4″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”15677, 15159, 15640, 15579″]
Топ-3 публікації
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”10859, 15230, 15303″ offset=””]
Вибір редакції
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”14855, 12520, 15524″ offset=””]
ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
kids st
433752755_402492882529120_7619119416570274353_nу
IMG_0539
gorn ceramics
2
F7ykwглв11111111
gattorre-jef-claesп
-сайт-new (2)11111111
IMG_65111
ad4f49d96a6e111111111111