Маска з менструальної крові, тейпування обличчя, вмивання солоною водою: б’юті-тренди з TikTok, які не потрібно повторювати

TikTok вже давно завоював собі провідне місце серед трендсеттерів у багатьох сферах, зокрема у питаннях стилю і краси. Однак такі ж швидкі темпи розвитку і популяризації контенту мають інший бік медалі – поради та лайфхаки, які не мають нічого спільного з практичністю, безпекою та здоровим глуздом. Ділимося із вами 4 б’юті-трендами з TikTok, які НЕ варто повторювати.

МАСКА З МЕНСТРУАЛЬНОЇ КРОВІ

Так-так, вам не привиділося. Ми, звісно, не маємо нічого проти менструацій, тому що це природна частина життя кожної жінки, однак застосовувати менструальну кров у догляді за обличчям – це нонсенс. І якщо вам траплялися світлини чи відео зі знаменитостями з кров’яними масками, не радимо вірити у дієвість таких експериментальних методів. Єдиний реальний спосіб застосовувати кров – це плазмоліфтинг, який передбачає введення плазми (звичайної, не менструальної крові) у шкіру. Лікарі та дерматологи в один голос запевняють про те, що нанесення менструальної крові є небезпечною та негігієнічною витівкою. Маска з менструальної крові не має жодної ефективності, а лише може бути переносником вагінальних інфекцій тощо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 5 косметичних інгредієнтів, які здивують своєю дією – розповідає керівниця EVO derm Світлана Стеренчук

 

ТЕЙПУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

Мова йде про спеціальну липучу стрічку, яку наклеюють по обидва боки обличчя на рівні очей для мініпідтяжки. Однак такий спосіб, попри свою дієвість, має приховану небезпеку – ризик пришвидшеного старіння шкіри через її розтягнення і утворення нових зморшок. Тому такий метод не варто робити на щодень, а лише за екстреної необхідності.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Без операцій: що таке тейпування

 

ВМИВАННЯ СОЛОНОЮ ВОДОЮ

Солона вода справді має корисні властивості для шкіри, ефективна у боротьбі із закупоренням пор та надмірною жирністю. Однак не варто сильно захоплюватися і робити вмивання солоною водою своєю щоденною рутиною, як це радять тіктокери. Сіль пересушує шкіру, а також викликає подразнення. Тому краще зверніться до фахівця за рекомендацією більш безпечних засобів для боротьби з вище переліченими проблемами шкіри.

КОНТУРИНГ ЗА ДОПОМОГОЮ SPF-КРЕМУ

У тіктоці є низка відео з хештегом #SunscreenContouring, де б’юті-блогерки запевняють користувачів у тому, що нанесення сонцезахисного крему лише на певні зони обличчя, щоб створити ефект контурингу без повноцінного макіяжу. Насправді ж це доволі небезпечно та малоефективно, оскільки ультрафіолетові промені впливають на всі ділянки обличчя. Тому пропускати певні місця під час нанесення сонцезахисного крему не варто, бо це сприяє збільшенню вірогідності негативного впливу агресивних сонячних променів. У наслідку можуть виникати пігментні плями тощо.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

5 зачісок для прямого волосся, які варто повторити

7 кроків, аби підготувати шкіру до холодної пори

Як доглядати за шкірою обличчя восени – розповідає косметологиня Марина Примак

Що потрібно знати про термін придатності косметики?

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Fashionista_17 (1)
8aa1111111111
Rectangle+17insв
hijaluronnasl11111111
cover-1
IMG_7737глв11111111111
 кулонів Moments (1)
DiaDia_DenimDrop_Campaign11
EmptyName 70
bzqOfaWH7lafLruLlgg6o8zi11111111111