худнути

Як їсти після 18:00 та худнути, – розповідає луцький тренер

На годиннику 18:00, ми глибоко видихаємо, відкладаємо в сторону котлети, салат, смачно заправлений майонезом і шматочок торта, а в голові тільки одна думка: «Фух, до шести встигла!»

Якщо ви впізнаєте себе у цій ситуації, то цей матеріал для вас! Разом із луцьким фітнес-тренером та нутриціологом Тарасом Колодієм ми розповідаємо про те, як схуднути і їсти після 18:00 зі спокійною душею.

ТРЕНЕР

Не їсти після шостої вечора і схуднути. Чи працює такий прийом? 

 

Впевнений, що ви не одноразово чули таку рекомендацію та не раз використовували її, щоб знизити свою вагу перед відпусткою. Також я переконаний, що вдавалось далеко не кожному та й не кожного разу.

 

Розберімось, чому не їсти після шостої – не означає худнути.

 

Ми худнемо лише тоді, коли їмо менше, ніж потребує наш організм. І набираємо вагу тоді, коли переїдаємо. Все. Це проста математика. І справді, якщо не їсти після шостої, то ви точно з’їсте менше. Здається, метод дієвий. Але тут я маю декілька уточнень, як нутриціолог з практикою.

 

  • Що заважатиме вам переїсти до 18.00? Кілька тістечок або піца з пивом протягом дня і ви отримаєте таку кількість калорій, що вечірнє голодування вас не врятує.
  • Якщо ви пізно лягаєте, то вам доведеться боротися з голодом кілька годин. А з голодом жарти не проходять. І тут ви вже стоїте біля холодильника вночі у пошуках, чим підкріпитися, щоб спокійно заснути.
  • Терпіти голод це стрес для організму. А він завжди старається компенсувати стрес чимось приємним. Їжа одна з насолод, на яку дивляться люди, перебуваючи в хронічному стресі. Тому згодом після тривалих обмежень є всі шанси отримати зрив і не один раз об’їстися.
схуднути

ЩО Ж РОБИТИ, ЯКЩО ХОЧЕШ СХУДНУТИ?

Щодо вечері, то вона повинна висуватись в денний графік прийомів їжі традиційно, починаючи зі сніданку, кожен наступний прийом повинен бути кожні 5-6 годин. Так, прокидаючись о 7:00, ви снідаєте о 8:00, обідаєте о 14:00, а вечеряєте о 20:00. Від вечері до сну лишається 3-4 години, тому все встигне перетравитися і вам буде легко заснути. Для зниження зайвої ваги потрібно не «не їсти», а просто «їсти менше».

 

Тут стануть в пригоді кілька рекомендацій.

  • Додайте білок та овочі у кожен прийом їжі

Білок потрібен для м’язів та роботи внутрішніх органів. Овочі містять багато клітковини, яка довго перетравлюється та робить вас ситими надовго.

  • Не пропускайте прийоми їжі та не відкладайте їх надовго.

Надто довга пауза між вживанням їжі може викликати сильний голод, який змусить вас переїсти.

  • Уникайте калорійних страв та мінімізуйте солодощі. 

Жирні заправки до салатів і смаження в олії можуть з легкої страви зробити калорійну бомбу.

  • Більше рухайтесь та додайте фізичні вправи у свій розпорядок дня. 

Вся енергія, яку ми споживаємо, йде на роботу нашого організму. Чим більше роботи, тим більше енергії витрачається.

  • Більше звертайте уваги на те, що ви вживаєте між основними прийомами їжі.

Сніданок, обід і вечеря у всіх більш-менш організовані. Каша, м’ясо, салат тут калорій небагато. А от перекуси у вигляді цукерок з кавою, горішки, сухофрукти, бутерброди, солодка вода ось джерело зайвих калорій, на яке не завжди звертають увагу.

 

Вечеряйте на здоров’я та не переїдайте!

Всім фітнес!!!

яйце
спорт
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР