NO FILTERS: як відомі лучанки доглядають за шкірою

Кожна жінка має певний образ в уяві, коли чує слова «косметика», «догляд за собою». Для когось це сотня різних баночок на туалетному столику та постійні пошуки чогось нового, а для когось – 5-6 перевірених роками, які ні на що не проміняєш. І перший, і другий варіант – ідеальні, бо вони про те, як комфортно та затишно саме вам.

Space поспілкувався з відомими лучанками про їхню б’юті-рутину та доглядову косметику.

«Зазвичай всі доглядові процедури я люблю робити ввечері. Вранці частіше не вистачає на це часу, тому зранку моя рутина дуже проста: вмиваюсь та розпочинаю нанесення косметики. Зараз я обрала для себе догляд від Zo skin health by zein obagi. А також у фаворитах є деякі позиції від бренду Rexaline. Зупинила свій вибір саме на цих брендах за порадою косметолога. Дуже задоволена, моя шкіра вдячна мені».

@lesiakorobchuk

Леся Коробчук, співвласниця мережі бутиків «Smart Beauty».

«Я позиціоную себе, як фахівчиня з правильного домашнього догляду. Тому використовую революційну корейську систему, яка включає перелік етапів догляду:
1. Очищення шкіри пінкою для вмивання.
2. Процедура зволоження – тонер.
3. Активний догляд: сонцезахисний флюїд і денний крем
4. Праймер і ВВ крем
5. Роблю денний макіяж.

Про її переваги напевно вже чули всі, але хочу наголосити, що це безпечна і високотехнологічна косметика, яка не тестується на тваринах та має лише натуральний склад. подобається, що вона дає феноменальний та стійкий ефект: шкіра омолоджується і наповнюється здоровим сяйвом. Корейська косметика коштує досить демократично і має величезний асортимент різноманітних косметичних засобів».

@oleksandrazabeiaka

Олександра Забіяка, співзасновниця бренду одягу «SAMKA».

«Колись я повністю замінила усю свою стару доглядову косметику, тому зараз користуюсь лише органічною. А з декоративної – надаю перевагу французькому виробнику Couleur Caramel. Це органічна косметика на основі натуральних інгредієнтів! Упакування теж органічне, яке не шкодить навколишньому середовищу.
Живлю і зволожую шкіру засобами, які створюють за допомогою тріо з морських мінералів, подвійних червоних водоростей і бурих водоростей. Продукти лінії Blue Essentials захищають шкіру від негативного впливу синього світла, забруднення міського середовища і окисного стресу, відтак – допомагають запобігти передчасному старінню. Я – «за» косметику, яка не шкодить здоров’ю».

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР