Подарунковий набір

Подарунки на День закоханих: що пропонує мережа бутиків SMART BEAUTY

Чи можна мати гарну фігуру, займаючись 1 раз в тиждень у найкращому тренажерному залі міста з найдорожчим тренером і харчуватись фаст-фудом? Чи можна за один день відростити здорове, блискуче та красиве волосся? Чи можливо мати здорову, доглянуту шкіру, сповільнити процеси старіння та зберегти свою природну красу завдяки одному візиту до косметолога?

 

Ні! Адже бажаний результат – це щоденна СИСТЕМНА ПРАЦЯ!

Щоденний догляд за допомогою найякісніших корейських засобів, що підходять саме вам за типом і станом шкіри – це фундаментальна основа вашої краси, здоров’я і молодості.

Саме таку філософію сповідує мережа бутиків корейської косметики  SMART BEAUTY у Луцьку.

Сьогодні корейська косметика – це революційна косметика №1 у світі, яка є природною та є високотехнологічною. Вона диктує тенденції всім світовим косметологічним брендам. Лише в найкращих світових лабораторіях, інститутах та дослідних центрах розробники працюють над тим, щоб жінки та чоловіки усього світу мали змогу доглядати за своєю зовнішністю у домашніх умовах і мали найкращі засоби для цього.

Подарунковий набір
Подарунковий сертифікат

ЩО ПОДАРУВАТИ НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА?

Напередодні будь-якого свята ми перебуваємо у постійному пошуку справді корисних подарунків. Замість плюшевого ведмедика та цукерок у формі сердечка подаруйте своїй другій половинці набір з ексклюзивних засобів від провідних корейських та світових брендів. У бутиках представлені косметологічні засоби для будь-яких потреб шкіри. Якщо ви вагаєтеся чи невпевнені, що ж обрати, то першокласні кваліфіковані консультанти  SMART BEAUTY допоможуть підібрати індивідуальний догляд та розкажуть, як його правильно застосовувати. Адже правильний підбір косметики – це основна складова найкращого результату – красивого відображення в дзеркалі, яке надихає на підкорення нових вершин, дає внутрішню енергію і ресурси, впевненість у собі та бажання ще більше любити себе та піклуватись про себе. Так ви подаруєте близькій людині найголовніше – любов до себе та свого тіла.

Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір

У мережі бутиків корейської косметики  SMART BEAUTY можливо також замовити ексклюзивні КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ. Ви можете обрати зручний формат для вас: сертифікати, косметичні набори або подарункові бокси і для жінок, і для чоловіків.

 

Дізнатися більше про вишукані та ексклюзивні подарунки – BEAUTY BOX від мережі бутиків SMART BEAUTY можна ТУТ.

ЧОМУ НАМ ПОТРІБНО ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ, ЗАСТОСОВУЮЧИ КОРЕЙСЬКУ КОСМЕТИКУ ТА СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ?
Піраміда

1) Всесвітнє визнання. Корейська косметика вже отримала визнання усіх жінок світу щодо своєї якості, ефективності та дієвості.

2) Натуральний склад. У корейських засобах – лише натуральні складники, природні компоненти та мікроелементи.

3) Високотехнологічність. Корейські засоби виготовляються у найкращих світових лабораторіях за новітніми технологіями, які зберігають усі природні компоненти.

4) Дієвість. Результат від використання корейських засобів помітний після першого застосування, а також він має накопичувальний ефект.

5) Доступність та оригінальність. Вам не потрібно замовляти корейську косметику на невідомих сайтах від сумнівних виробників. У SMART BEAUTY потурбувались про українських жінок та створили мережу бутиків корейської косметики, де ви зможете знайти широкий асортимент першокласної сертифікованої косметики від корейських виробників.

Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір
Подарунковий набір

Мережа бутиків ексклюзивної косметики від провідних корейських та світових брендів SMART BEAUTY. 

АДРЕСА:
м. Луцьк, пр. Волі, 9,
вул. Словацького, 12.
Працюємо з 10:00 до 19:30.

ТЕЛЕФОН: +38 (050) 050 51 19.

 

INSTAGRAM: @smartbeauty_ukraine
FACEBOOK: SMART Beauty

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР