Сезонне перезавантаження: усе про волосся від салону «Майстерня» у Луцьку

Рекомендації для довершеного волосся від професіоналів салону

Осінь часто стає каталізатором змін. Чому б не почати з власного волосся та його якісного обрамлення? І йдеться не про зміну кольору та чіткий зріз. Важливо та актуально – цілісний образ, а не його окремий елемент. Салон «Майстерня» у Луцьку виокремлює кілька трендів, у які вірить і щодня підтверджує цю віру на практиці.

  • Простота як наслідок. Коли стрижка – єдина у своєму роді, а ще така, яка пасує саме вам. Для цього ми проводимо очну діагностику та адаптацію. Правильно підібрати стрижку – наша спеціалізація та основний вектор руху.
  • Салонний догляд. Комплексний підхід до власного волосся та максимальне забезпечення його здоров’ям і сяйвом – це те, що нині актуально і цінно. Завжди легше висвітлити коріння, ніж реанімувати його. Ми за революційний салонний догляд, який має накопичувальний ефект. Від підтримування краси натурального волосся до фундаментального відновлення хімічно пошкодженого. Без права на помилку. Волосину важливо наповнювати здоров’ям, а не забирати його ж. Для того, аби зберегти природність, варто докласти максимум зусиль.
  • Детоксикація. Ми не втомлюємося говорити про те, що скраб для шкіри голови повинен бути у кожного (виняток: ті, хто мають на голові подразнення/ранки). Шкіра голови та сама волосина потребують очищення хоча б для того, аби ваш щоденний догляд віддавав усю користь, проникав глибше та загалом виправдовував себе.
  • Унікальний природний колір. Сприйняття кольору майстром і клієнтом – це часто дві полярні історії. Не кажучи про те, що наша реакція на колір – загалом справа суб’єктивна. Клієнт уявляє готовий результат. А в голові майстра автоматично створюється схема, як бажаного кольору досягти (а це вже про комплексність та досвід). Монохром у «Майстерні» є гарною базою для того, аби брейнштормити над створенням унікального відтінку для кожного. Ми балансуємо між відчуттям тенденцій у відтінках, типажем клієнта та внутрішньою «надивленністю». Мета майстра: допомогти клієнту висловитися, який колір він хоче, а також зрозуміти, чи резонуватиме він із зовнішнім та внутрішнім.
  • Гра з текстурою волосся. Правильний «невидимий» стайлінг. Мова йде про лаки нового покоління – засоби, що надають текстури. Спрей з сіллю, «олія без олії», невидима пудра тощо. Обирай на свій смак.

Можливо, для когось це стане новиною, але…

«Ми майже не робимо зачісок. Бо наш клієнт... Хмм, робить її собі сам».

Оскільки він має круту стрижку, колір і догляд, який використовує щодня вдома, час від часу «підживлюючи» його салонним.

«Креативність – не талант, а спосіб дії».

Салон «Майстерня»:  +380 (67) 624 18 03

FACEBOOK:  Майстерня

INSTAGRAM:  maisternia.est.013

 

Матеріал підготувала Anna Zotova

Фото: vvvarka

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР