головна Skims Swim
Попри те, що лазерна епіляція вже давно стала однією з найпопулярніших процедур у сфері естетичної медицини, навколо неї досі існує багато міфів. Хтось вважає, що лазер шкодить здоров’ю, інші – що процедуру можна робити лише взимку, а дехто впевнений, що після народження дитини доведеться починати все спочатку.
Щоб розвіяти найпоширеніші хибні уявлення, ми підготували добірку з 5 міфів, які часто чує косметолог Mediskin, Юліанна Лібак – і пояснення, чому не варто в них вірити.

Міф #1 – після вагітності ефект від лазерної епіляції зникає і потрібно проходити курс знову
Так, під впливом гормонів в період вагітності може відновитися ріст волосся, адже в цей період в організмі жінки підвищуються рівні естрогенів, прогестерону та андрогенів, що може стимулювати ріст сплячих фолікулів. Однак, по закінченню вагітності та періоду лактації гормональний фон прийде в норму і знадобиться набагато менше процедур ніж при початковому курсі, адже нове волосся все одно буде слабшим та більш потоншеним і його буде значно менше, ніж перед першою процедурою.
Міф #2 – лазерну епіляцію заборонено робити влітку
Насправді лазерна епіляція влітку є абсолютно безпечною, якщо виконувати її на оптимальних для цієї пори параметрах. Однак, необхідно дотримуватися декількох правил: за два тижні до та після епіляції уникати активної засмаги та обов‘язково використовувати SPF 50.
Міф #3 – лазерну епіляцію роблять лише жінки
Насправді наразі є багато пацієнтів чоловічої статі, які регулярно виконують процедуру лазерної епіляції та задоволені результатом. Так, внаслідок посиленої активності андрогенів – чоловічих статевих гормонів, може знадобитися більша кількість процедур ніж у жінок, однак результат все одно буде, що значно полегшить процес щоденного гоління, зробить волосся тоншим та менш помітним і дозволить уникнути подразнень.
Міф #4 – лазерна епіляція шкідлива для здоров‘я і може викликати рак шкіри
Насправді апарат для лазерної епіляції випромінює сфокусоване світло у вигляді променя, який має електромагнітну природу, тобто дане випромінення є неіонізуючим і ні в якому разі не здатне впливати на ДНК клітини і не може її видозмінити. Тому рак виникнути не може. Також лазерні хвилі діють поверхнево – в межах шкіри, та не проникають глибше дерми, тому не здатні впливати на внутрішні органи.
Міф #5 – лазерна епіляція не підходить для володарів темної шкіри/світлого волосся
Новітні лазери мають безліч додаткових налаштувань, що враховують фототип шкіри та забарвлення волосся, та дозволяють досягти ефекту. Дійсно, може знадобитися більше процедур ніж для володарок темного волосся, проте навіть світле волосся, якщо воно жорстке, стає м‘якшим.