Вперше в Україні: унікальна технологія 3D-омолодження Double Tite у Луцьку

Кожна жінка з роками прагне зберегти власну красу і молодість, підкреслити особливості своєї зовнішності та залишатися привабливою попри все.

Здоровий спосіб життя, спорт і косметологічні процедури – три кити, на яких тримається доглядова рутина кожної, хто турбується про власну красу. Зокрема, особливо важливими є правильно підібрані процедури. Аби досягнути максимального ефекту та результату, варто обирати перевірених фахівців, які мають відповідну освіту та працюють виключно з ліцензованими препаратами й апаратами.

 

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ У FOREVER YOUNG

Справжніми знавцями у цій сфері є фахівці Центру молодості та краси FOREVER YOUNG. А нещодавно у ньому з’явилася унікальна технологія 3D-омолодження шкіри Double Tite, якої дотепер не було в Україні! Технологія побудована на збереженні індивідуальності та якості шкіри завдяки поєднанню апаратних методик та ін’єкційної терапії. Протоколи лікарів складаються з поєднання курсів цих методик. Double Tite ідеально підійде тим, хто прагне зберегти пружність та сяяння шкіри.

 

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ DOUBLE TITE?

Double Tite – це унікальний апарат, який дозволяє працювати з якістю шкіри на новому рівні. Інноваційна технологія поєднання монополярного мікроголкового RF та ін’єкційної терапії в одній процедурі дозволяє пацієнту отримати видимий результат і більший ефект за меншу кількість часу та меншу кількість процедур. Достатньо 2-3 процедури з інтервалом 4 тижні.

Основні проблеми, які вирішують за допомогою Double Tite:

 • Сухість шкіри.
 • Втрата пружності.
 • Зморшки на обличчі та шиї.
 • Розширені пори.
 • Пігментація.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА DOUBLE TITE?

Процедура проходить в три кроки:

 1. Відбувається вплив монополярної RF-енергії одночасно на два шари дерми та епідерміс, завдяки чому стимулюються фібропласти для синтезу колагену ІІІ та І типу.
 2. Вводиться ін’єкція препарату, яку лікар обирає залежно від запиту або потреб пацієнта.
 3. Вібраційний масаж для покращення рівномірного розподілу введеного препарату. Є дуже приємним завершенням усієї процедури.

Однак, процедура протипоказана:

 • пацієнтам, яким трансплантовано електронні пристрої, такі як імплантовані дефібрилятори;
 • пацієнтам з важкими інфекційними захворюваннями шкіри обличчя або шиї;
 • пацієнтам із системними або місцевими захворюваннями шкіри, що порушують процес загоєння рани;
 • вагітним жінкам.

 

Завітайте до Центру молодості та краси FOREVER YOUNG за адресою м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 22, аби пересвідчитися в унікальності та ефективності процедури, яка не має аналогів не лише в Луцьку, а й в Україні!

 

Instagram: @foreveryoung.center

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Що потрібно знати перед процедурою збільшення губ?

Як правильно користуватися скрабом: гід для різних типів шкіри

7 кроків, аби підготувати шкіру до холодної пори

POST A COMMENT