Як правильно наносити автозасмагу

Сьогодні багато українок не мають ні можливості, ні бажання ніжитися на сонці на узбережжі річки чи озера. Проте більшість хоче позбутись зимового блідого відтінку шкіри. Для очевидного візуального ефекту і для того, щоб потішити саму себе варто звернути увагу на автозасмагу. Також автозасмага дає підсвідомий сигнал про те, що ви побували на сонці.

Читайте та зберігайте поради, як правильно наносити засіб з автозасмагою, аби мати бездоганний вигляд.

  1. Перед використанням автозасмаги важливо відлущити ороговілі частинки, приділити особливу увагу ліктям, колінам і ступням.
  2. Ви можете наносити засіб спеціальною м’якою рукавичкою (найкращий варіант) або долонею – звичайно, якщо вас не бентежать кольорові пігменти, що в’їлися в шкіру.
  3. Епіляцію варто зробити мінімум за день до нанесення автозасмаги, щоб подразнення встигло пройти.
  4. За кілька годин можна зробити легкий пілінг улюбленим скрабом, щоб допомогти ороговілим клітинам покинути поверхню шкіри.
  5. Зволожте шкіру тіла лосьйоном або поживним кремом перед нанесенням автозасмаги, а також обробіть нігті та кутикулу живильною олією, щоб уникнути їх фарбування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Гіпергідроз ніг: чому наші кінцівки пітніють та як з цим боротися

  1. Автозасмага завжди наноситься знизу вгору – все для того, щоб не створювати поперечні темні смуги на животі. Це найголовніше правило.
  2. Дівчата, які відразу хочуть отримати насичений відтінок засмаги, наносять засіб у два шари. Важливо дочекатися висихання першого шару перед тим, як наносити другий. Набагато простіше досягти потрібного відтінку поступово, ніж потім виправляти помилки.
  3. Після використання автозасмаги бажано утриматися від походу в душ протягом 6-8 годин, щоб не змити пігменти.

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Як легше заснути в спеку: прості поради

SPF для волосся: навіщо влітку захищати волосся від ультрафіолетового випромінювання

Як правильно читати етикетку сонцезахисного крему

Без морозива та холодної кави: як пережити спеку у місті

Як боротися із сухістю та зневодненням шкіри?

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР