стильний макіяж

Сліпі зони, про які ми забуваємо під час макіяжу

Увага на деталі! Так-так, це правило стосується не тільки одягу і аксесуарів, а й макіяжу обличчя. Адже найчастіше ми забуваємо або просто ігноруємо деякі зони, які вимагають особливої уваги. Розповідаємо про них більше у нашому матеріалі.

ШИЯ

Горезвісний контраст між обличчям і шиєю – головна проблема в макіяжі багатьох дівчат. Різкий перехід кольору під нижньою щелепою має непривабливий вигляд, тому тут важливо дотримуватися двох основних правил. Перше: підбирайте правильний відтінок тонального крему. Адже якщо перехід занадто помітний, значить, колір засобу вам не підходить. Друге: намагайтеся добре розтушовувати тональний крем по периферії і особливу увагу присвячуйте шиї.

фотосесія для дівчини

ВУХА

Ті ж правила і для вух. Адже дуже часто саме вони залишаються поза нашою увагою і зрадницьки видають справжній відтінок шкіри. Щоб уникнути таких б’юті-промахів, не забудьте пройтися по раковині і мочках злегка зволоженим спонжем. Після чого можете припудрити цю зону прозорою пудрою.

ЛІНІЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

Зазвичай, коли тональний крем потрапляє на волосся, його не вдається гарно розтушувати, що дуже помітно на лобі і скронях. І якщо розпущене волосся іноді може прикрити цю проблему, то високий хвіст і плетіння, навпаки, відкривають лоб і водночас акцентують на невдалому макіяжі. Як виправити це? Варто наносити тональний засіб по периферії обличчя невелику кількість тонального крему і добре розтушовувати його спонжем або кистю. Якщо вам здасться, що макіяжу в цій зоні багато, просто промокніть її (зону) серветкою.

довге волосся
ЗОНА ВОЛОССЯ

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР