SOS-засіб: чому кожній потрібен сухий шампунь?

фото Diego Vourakis

Часті вимкнення електроенергії та відсутність регулярної гарячої води, життя в екстремальних умовах  – буденність, з якою стикаються українці. Попри всі ці ризики, ми продовжуємо жити та не забуваємо про догляд за собою й охайний вигляд, зокрема дбаємо про зачіску й чистоту. Для багатьох жінок сухий шампунь став порятунком у моменти, коли немає можливості помити волосся звичним способом або потрібно подовжити свіжість укладки. І саме про цей рятівний засіб ми розповімо детальніше.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як зробити волосся густішим: добірка дієвих засобів від редакції

Не лише спрей

Сухий шампунь не дарма має статус одного з sos-засобів, коли потрібно швидко надати волоссю свіжого вигляду без миття голови. Однак аби досягнути вау-ефекту і не нашкодити своїм пасмам, варто знати деякі нюанси, аби підібрати правильний засіб та вміло ним користуватися. Є два найпопулярніші варіанти сухого шампуню:

  1. Шампунь у порошку, який нагадує присипку. Його потрібно наносити на розділені пасма і легко втирати в шкіру голови. Такий спосіб нанесення дуже економний та недорогий.
  2. Шампунь в спреї. Вважається найпопулярнішим і ще більш зручним. Легко розпилюється на потрібній відстані та одразу дає бажаний результат.

Протягом останніх років багато брендів почали впроваджувати інновації у виробництві сухих шампунів у вигляді піни або крему, які після нанесення стають порошком. Незалежно від рецептури, сухий шампунь, як правило, складається з інгредієнтів, які поглинають жир під час нанесення на брудне волосся.

Провідні hair-стилісти зазначають, що для темного волосся варто обирати сухий шампунь, який підходить для всіх типів волосся і не залишає білого нальоту. – каже він. Для власниць тонкого волосся підійде продукт, який збільшує об’єм і текстуру та має у складі більш легкі формули, які не обтяжують коріння. А якщо у вас фарбоване волосся, шукайте безпечні засоби, які не змивають і не роблять колір тьмяним.

Чи безпечний сухий шампунь?

Зазвичай у складі сухого шампуню переважають натуральні компоненти, зокрема крохмаль, біла глина, камедь, борошно з ензимами, тощо. Всі вони допомагають поглинути надлишки жиру та шкірного себуму, які виробляє наша шкіра голови. Однак натуральний склад не є гарантією безпеки за умов надмірного використання. Сухий шампунь не змивається, як звичайний засіб, тому важливо розуміти, що він може накопичуватися на шкірі голови й починати впливати на здоров’я волосся та шкіри голови. Тому його потрібно використовувати лише у тих випадках, коли звичне миття голови не є можливим, наприклад, у період відключень електроенергії чи поза домом тощо.

Головні властивості сухого шампуню

Отож, якщо ви не маєте змоги вимити волосся звичайним шампунем, його суха альтернатива гарантує такі результати:

  • запобігає жирності волосся, поглинаючи надлишки себуму та маскуючи його;
  • надає об’єму, а також сприяє фіксації, що подібна до дії лаку для волосся, що збільшує об’єм (стосується сухого шампуню в спреях);
  • полегшує вкладання волосся завдяки крохмалю, глині або тальку, які працюють над текстурою, особливо актуально для тих, хто має тонке волосся, яке не тримає хвилі або кучері.

Як використовувати сухий шампунь?

Передусім, варто запам’ятати, що сухий шампунь не призначений для щоденного використання, тому не варто надто ним захоплюватися, попри всю привабливість дії. Існує ризик накопичування продукту в шкірі голови, що призводить до закупорки волосяних фолікулів. З часом це може призвести до запалення або лупи, що провокує нездоровий стан шкіри голови. Тому варто регулярно змивати його очищувальним шампунем, як тільки ви матимете таку можливість.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ: 

Трендові аксесуари для волосся 2024

Сухий шампунь: за чи проти?

Як часто можна використовувати сухий шампунь?

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
morandi
Fashionista_Pre-Fall_24_37
9a4d7d8333100d7fc53fc2af69999dbe
 меню
11амбітна1111
UFW_SS_25_ANDREAS-MOSKIN-ca (4)
mriya bride
majesta gol
-сайт-new-_2_
IMG_91601111111111