Зима – це чи не найкращий час для введення нових звичок у свою щоденну рутину. Саме в цю пору ми часто прагнемо затишку, тепла і турботи про себе. І коли мова йде про догляд за собою, такі зміни не лише наповнюють нас приємними відчуттями, але й допомагають оновитися, зберегти баланс та з новими силами зустріти прийдешній рік. Тому в цій статті розповідаємо про ритуали та догляд, які легко втілити вдома, щоб зробити свою зиму теплішою, насиченою моментами розслаблення та ефективними процедурами, що подарують шкірі, волоссю та тілу не лише красу, а й справжнє задоволення.
Мезотерапія вдома
Мезотерапія вдома – простий і ефективний спосіб догляду за шкірою обличчя, голови чи тіла. Основний інструмент для цього – мезоролер. Це пристрій зі зручною ручкою та валиком, оснащеним спеціальними голками, які утворюють мікропроколи шкіри під час процедури. Такий вплив дозволяє косметичним засобам проникати глибше, посилюючи їх дію, стимулює кровообіг і ріст волосся та сприяє регенерації шкіри.
Що дає мезоролер?
- зменшення дрібних зморшок, рубців і постакне
- покращення тону та текстури шкіри
- підвищення пружності та підтягнення овалу обличчя
Що використовувати з мезоролером?
- сироватки з гіалуроновою кислотою – для зволоження
- вітамін С – для покращення тону шкіри
- пептиди – для боротьби зі зморшками
- ніацинамід – для регуляції роботи сальних залоз і звуження пор
- різні тонери для шкіри голови
Як виконувати процедуру?
- починайте з чола, рухаючись до щік і підборіддя
- рухайте ролером горизонтально, вертикально та діагонально, не натискаючи на шкіру.
- опрацюйте окремо кожну зону 3-5 разів
- якщо ви працюєте зі шкірою голови, то розділіть волосся на секції та проводьте ролером вздовж пробору по декілька разів
Пам’ятайте, що мезоролер не можна поєднувати з агресивними кислотами, пілінгами, ретинолом, щоб не пошкодити шкіру. Якщо ваша шкіра чутлива, має активні запальні процеси, то від процедури слід утриматись. Починайте знайомство з маленькими голками ролера (0,2-0,5 мм) і обов’язково дотримуйтесь чіткої дезінфекції інструменту.
Ефект бані вдома
Домашня баня – це не просто спосіб розслабитися, але й ідеальна можливість очистити організм, покращити стан шкіри та волосся, не виходячи з дому. Усе, що потрібно – трохи часу, декілька засобів для догляду й гарний настрій.
Як зробити домашню парну?
1. Створіть правильну атмосферу
- увімкніть гарячу воду у ванній, щоб наповнити кімнату паром і закрийте двері, щоб тепло залишалося всередині
2. Подбайте про волосся
- нанесіть живильну маску на вологе волосся, за бажанням додайте улюблені зволожувальні масла, до прикладу арганове, та прочешіть довжину гребінцем
- вдягніть поліетиленовий пакет на волосся та зверху закріпіть тюрбаном для парникового ефекту
2. Парова ванна для обличчя
- налийте гарячу воду у ємність, додайте кілька крапель ефірної олії (наприклад, лаванди, евкаліпту чи апельсина).
- нахиліться над мискою, накрийте голову рушником і дихайте паром декілька хвилин
- нанесіть очищувальну маску або пілінг на обличчя
3. Домашнє обгортання
- нанесіть на тіло маску або скраб з олією для тіла (для цього обирайте маски для гарячого або холодного обгортання залежно від бажаного результату)
- укутайте оброблені ділянки харчовою плівкою та вдягніть теплий одяг, щоб створити парниковий ефект. Залишіться на 20 хвилин під ковдрою, п’ючи трав’яний чай для посилення детоксикації та регенерації шкіри
4. Контрастний душ
- Змийте усі засоби під теплим душем, а потім включіть прохолодну воду на 1 хвилину. Повторіть кілька разів, чергуючи температуру
5. Фінальне зволоження
- Нанесіть зволожувальний крем для тіла та сироватку/крем на обличчя, а волосся закріпіть кондиціонером для блиску й гладкості. Укутайтесь в теплий светр і насолоджуйтесь результатом!
Таку процедуру ідеально виконувати вдома, щоб зняти стрес і напругу. Вона покращує кровообіг, зменшує набряки, стимулює лімфодренаж , детоксикацію та очищує шкіру. Головне – не перебувати надто довго в парі та пити достатньо води. Насолоджуйтесь процесом, щоб отримати максимальну користь фізично та ментально!