Три найефективніші процедури від випадіння волосся у Луцьку – радить трихолог

Майжа кожна жінка знає, що таке втрата волосся. Причин може бути безліч, але найголовніше – це вчасно звернутися до лікаря-трихолога. Чому ж волосся випадає? Які вітаміни рятують від випадіня волосся? Які процедури допомагають від випадіння волосся і де їх можна зробити в Луцьку? На ці та інші питання відповіді дає кваліфікований лікар-трихолог «Центру естетичної медицини Оксани Короткої» Оксана Цісар.

Волосяний фолікул, так само як й інші частини нашого організму,потребують якісного харчування і здорового способу життя. Адже саме тут відбувається поділ клітин, які утворюють зовнішню частину волосяного стрижня.

Певні обмеження в харчуванні, зокрема дієти, є шкідливими для волосся та організму загалом. Особливо небезпечними є дієти, в яких діють обмеження або повністю виключаються жири, білки чи вуглеводи (кетодієта, безжирова, низькобілкова дієти). На такому харчуванні організм втрачає і недоотримує цілу низку вітамінів, мінералів та мікроелементів, а інколи й жирів, білків і вуглеводів. Включається «аварійний режим»: корисні речовини потрапляють лише в життєво необхідні органи. Зрозуміло, що волосся до них не належить.

Через дефіцит поживних речовин порушується цикл росту і формування волосся – вони стають тьмяними, тонкими, ламкими. Чим довше продовжується дієта, тим більші проблеми будуть з волосяним фолікулом і шевелюрою.

Зазвичай, випадіння волосся починається через 3 місяці після початку схуднення. Виникає дифузне випадіння, але також такий стрес для організму може бути запуском андрогенетичної алопеції. Тому будь-яка дієта має бути збалансована!

УСІ РЕЧОВИНИ НЕСУТЬ ПЕВНУ КОРИСТЬ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Білки – основний компонент волосся, за складом на білки припадає 65-95% волосся. Саме тому в раціоні має бути достатня кількість білка: бобові, горіхи, м’ясо, субпродукти, риба і морепродукти, яйця, молочні продукти.

Вуглеводи – енергія, яка потрібна для активного поділу клітин волосся: фрукти, овочі, крупи, борошно твердих сортів, кукурудза, бобові.

Жири – потрібні для побудови клітинних мембран. Жири потрібні для утворення певних гормонів. Без жирів організм нездатний засвоїти жиророзчинні вітаміни А і Е. Жири бувають насичені (м‘ясо птиці та тварин, яйця, молоко), ненасичені (рослинного походження, риба).

Часто після таких дієт важко відновити баланс вітамінів, мікро- і макроелементів за допомогою лише харчування. Тому на допомогу під час відновлення можна використовувати певні вітамінні комплекси. Залежно від потреби можна підібрати той комплекс, який вирішить саме вашу проблему.

ЩО Ж МОЖУТЬ МІСТИТИ В СОБІ ВІТАМІННІ ДОБАВКИ?

Відновити кератин у складі волосся допоможе вітамін А.

В складі вітамінних комплексів мають бути вітаміни групи В для укріплення та росту волосся – В2 (рибофлавін), В5 (пантенол), В6 (піридоксин), В8 (біотин), В9 (фолієва кислота). Ці вітаміни допоможуть зменшити випадіння та впоратися з проблемою лупи.

Біотин укріплює волосяні цибулини і попереджає виникнення посічених кінчиків.

Рибофлавін попереджає ламкість, сприяє росту волосся.

Фолієва кислота допомагає попередити виникнення передчасної сивини.

За умови недостатності вітаміну С свідчить тонке, ламке, тьмяне волосся схильне до випадіння. Тому у більшості вітамінних добавок можна знайти аскорбінову кислоту.

Вітамін Е (токоферол) для росту та укріплення волосся, живить волосяну цибулину, створює захисний бар’єр, нормалізує кровообіг, відповідає за густину волосся.

Вітамін Д3 (кальциферол) обов’язковий вітамін для волосся, який укріплює і попереджає передчасне випадіння, стимулює ріст нового волосся.

Для більш комплексного і дієвого вирішення проблеми випадіння волосся і лікування шкіри голови використовують ін’єкційні процедури.

НАЙЕФЕКТИВНІШІ ТРИХОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРИ:

Мезотерапія – це ін’єкційне введення мезококтейлю у волосисту частину шкіри голови. Залежно від потреби пацієнта вміст мезококтейлю підбирають індивідуально. Що ж може бути у складі? Амінокислоти, мікроелементи (кремній, цинк тощо), вітаміни (частіше трапляються групи В, особливо біотин), антиандрогени та інші корисні компоненти.

PRP-терапія – це використання аутологічної плазми пацієнта, яка збагачена тромбоцитами. Ці клітини містять фактори росту, які відповідають за регенерацію тканин. У результаті процедури ми отримуємо стимуляцію волосяних фолікулів та стовбурових клітин. Метод цілком безпечний, тому що виключає додавання будь-яких домішок та речовин.

Regenera Activa – новітній та унікальний метод, якому немає аналогів. Суть методу полягає у виділенні власних васкуло-стромальних стовбурових клітин пацієнта, які ін’єкційно вводять в зони випадіння волосся. Перевага процедури полягає в одноразовому застосуванні. Перші результати пацієнт може спостерігати вже через 21 день.

Обираючи комплексний підхід, поєднуючи зовнішнє, внутрішнє та ін’єкційне лікування, ви отримаєте максимальний та помітний результат для вашої шевелюри.

Лікуванням випадіння волосся має займатися лише лікар-трихолог, тому що самолікування – це передусім втрата дорогоцінного часу, а й інколи погіршення ситуації з незворотними наслідками.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР