Відтепер преміальний бренд косметики Margy’s у Луцьку

Відтепер FRESH BEAUTY SPACE офіційно представляє у Луцьку всесвітньо відомий бренд косметики Margy’s Monte Carlo. Засновниця простору  Світлана Гурик розповіла про те, чому його люблять так багато жінок у всьому світі, про філософію бренду, а також про найпопулярніші засоби.

ПРО ПРОСТІР

FRESH BEAUTY SPACE – місце, де знають все про бездоганну шкіру та потрібні для цього засоби. Місце цілковитого концентрату засобів для догляду за шкірою обличчя, тілом, куди повертаються завдяки індивідуальним консультаціям, швидкій доставці та іншим приємностям, які радо додають до кожного замовлення.

В асортименті – 26 всесвітньо відомих брендів: преміумдогляд за обличчям та тілом, професійна косметика, космецевтика та дерматокосметика, а також засоби для волосся, які закохують з першого застосування. Бренди, як і представлені у студії FRESH BEAUTY – можна впевнено назвати найкращими. Команда студії ретельно ставиться до вибору продукції, тому тестує кожен засіб. Спробуйте зробити замовлення один раз – і ви захочете замовляти лише у FRESH BEAUTY. Тільки після затвердження засновницею Світланою засіб потрапляє на полиці магазину, а також до асортименту на сайті.

ПРО БРЕНД MARGY'S MONTE CARLO

Косметична лінія Margy’s – це спеціальна технологія відродження краси шкіри. Вона створена для найвимогливіших жінок, адже реконструює шкіру і зміцнює її, сприяє природному утворенню колагену і омолодженню шкіри, помітно зменшує зморшки і запобігає виникненню нових.

Місія компанії – підтримати жінок високоякісними засобами для турботи про здоров’я і молодості шкіри не тільки в салоні, але і вдома. Високої якості і результату, який проявляється в збереженні молодості шкіри через роки, досягають завдяки використанню швейцарських біотехнологій. Штаб-квартира краси розташована в Монако.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: STURM GLOW: преміальний бренд молекулярної косметики Dr. Barbara Sturm відтепер у Луцьку

 

 

Марджі Ломбард заснувала косметичний бренд MARGY’S MONTE CARLO в 1995 році. Під її керівництвом команда фахівців регулярно проводить дослідження, удосконалює формули зволожувальних кремів і масок і втілює в життя місію бренду – створити максимально ефективні засоби для підтримки здоров’я і молодості шкіри обличчя і тіла в домашніх умовах. Запорукою такого догляду Марджі Ломбард вважає правильно підібрану гаму продуктів. Філософію догляду за шкірою Марджі сформулювала так: «У 20 років ми формуємо шкіру, яка буде у нас в 40 років, а в 30 – ту, яку ми побачимо, прокинувшись 50-річними».

Продукти MARGY’S MONTE CARLO розраховані на різні типи шкіри, однаково підходять для профілактики і терапії недосконалостей. Всі засоби бренду розділені на серії: антивіковий догляд La Ligne Prestige, основний повсякденний догляд The ​​Essentials, триколірні BB-креми для шкіри обличчя і навколо очей The BBs і догляд для тіла Body. Всі засоби виготовляють у Швейцарії. Творці бренду впевнені, що якість шкіри залежить від щоденного догляду і якості життя, і справа далеко не в генетичній схильності. Саме тому правильний догляд за шкірою обличчя і тіла варто починати у 20 років, що дозволить насолоджуватися її здоровим станом в 40.

Інтенсивна маска з ефектом живлення та зміцнення

Ефективна багатофункціональна маска, яка діє за чотирма векторами: очищення, зволоження, зміцнення, освітлення.

Молочко з азуленом для зняття макіяжу та лосьйон 1

Молочко глибоко очищає шкіру, відновлює баланс вологості до нормального рівня.

Лосьйон регулює рівень зволоження шкіри, роблячи її зволоженою і м’якою. 

Відновлювальна сироватка Margy’s

Безцінна формула цієї сироватки Margy’s миттєво відновлює блиск шкіри, розгладжує її мікрорельєф і робить шкіру свіжою та сяючою. Багата енергетично активними елементами та антиоксидантами.

Ви зможете підібрати засоби MARGY’S MONTE CARLO, що живлять і зволожують шкіру залежно від віку і потреб. Розробка інноваційних формул і створення продукції відбувається у Швейцарії. Саме тому якість компонентів – одна з кращих у світі. А в просторі FRESH BEAUTY професійні фахівці підберуть саме той засіб, який підходить відповідно до потреб вашої шкіри.

АДРЕСА: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 57 (ЖК «Яровиця», перший поверх, приміщення 11).
ТЕЛЕФОН: +38 (066) 968 32 46.

Instagram: @freshbeauty.space  @freshbeauty.lutsk   @svitlanaguryk
Сайт: freshbeauty.com.ua

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР