Sale

BLACK FRIDAY: знижки та розпродажі у Луцьку

Американська шопінг-традиція під назвою Чорна п’ятниця потрохи перебирається через океан. Зазвичай, це перший день різдвяних розпродажів, який припадає на п’ятницю після Дня подяки. У цей день (а деякі торгові мережі розпочинають «п’ятницю» навіть вночі, а то й увечері попереднього дня) – найбільші знижки, які сягають до 80-90%.

 

Формально Чорна п’ятниця в Україні цьогоріч припадає на 27 листопада. Проте деякі українські бренди вирішили вберегти нас від безсонного четверга за складанням wish list та істеричної п’ятниці за полюванням на сайтах та в бутиках.

Редакція Spacе вирішила полегшити вам життя та зібрати знижки від відомих луцьких магазинів та брендів.

YANA PROKHOR

Бутик стильного жіночого одягу тішить своїх покупців знижками до -50%. А на колекцію одягу Yana Prokhor до -25%. Впевнені, що вам точно припаде щось до душі. Знижки діятимуть з 23.11 до 29.11.

SHATO

До -50% на весь асортимент домашнього одягу та білизни. Привабливі ціни не можуть не тішити. Якщо ви відкладали покупку, то зараз саме час це зробити.

DARIANI

Ювелірний бренд дарує знижки на прикраси зі срібла до -40% .

Також ви можете відвідати сайт dariani.com.ua та знайти унікальний подарунок рідним жінкам на новорічні свята. Знижки діятимуть до 29.11.

ANDRE TAN

ANDRE TAN вже розпочали знижки для вашого комфорту та зручності придбати осінні образи.

Впродовж цього тижня з 23.11 до 30.11 у магазині діє акція – диференційовані знижки від 20% до 60% на весь асортимент!

Можна не чекати на п’ятницю, а приходити та спокійно обирати теплі, комфортні, якісні, дизайнерські речі бренду ANDRE TAN в ТРЦ «ПортCity», 1 поверх.

SMART BEAUTY

Завітайте в один із бутиків SMART BEAUTY та шукайте кольорові цінники, які вказують на акційні позиції до Чорної п’ятниці. Знижки сягають до -20%. Поспішіть потішити себе оригінальною корейською косметикою.

LE ROSE

Вишуканий бренд жіночого одягу Le Rose пропонує -20 % на весь асортимент з 27.11 до 4.12. Тут ви зможете підібрати і образ на щодень, і яскраву сукню на вечірку.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР