Peach Fuzz: стилізуємо головний колір 2024 року

Теплий і затишний відтінок, який підкреслює наше прагнення до єднання з іншими людьми. Він являє собою свіжий підхід до нової м’якості. Оксамитовий і ніжний персик, всеосяжний дух якого збагачує розум, тіло та серце. Все це стосується головного кольору 2024-го року за версією інституту кольору Pantone – Peach Fuzz.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 10 речей українських брендів у новому кольорі 2024 року від Pantone

Відтак, модні оглядачі й інфлюенсери з усього світу почали передивлятися останні колекції провідних брендів та закапелки власних гардеробів у пошуках того самого відтінку, що нагадує пелюстки «чайної» троянди. Будьмо відвертими, персиковий колір є доволі «небезпечним» для стилізувань і підходить не всім. Саме тому на нього не так часто роблять ставку у модній індустрії. Радимо для натхнення переглянути кілька стрічок від Веса Андерсона, де яскраві й насичені кольори тонко поєднані з ніжними пастельними, що створює особливий вайб і стиль його фільмів.

Ми ж звертаємо увагу на окремі моделі з деяких показів останнього сезону. Зокрема, у Bottega Veneta можна помітити особливе поєднання глибокого бордового і м’якого персикового, що створило гармонійне вбрання з яскравим акцентом. У Victoria Beckham знаходимо ніжні пудрові сукні, що створюють мінімалістичний образ. Вдалими також будуть варіанти поєднань персикового та ніжного блакитного, кольору морської піни, зокрема, як у Dries van Noten. Класний вигляд матимуть кольорові варіації з костюмами у сірому чи відтінку кемел. Якщо ж шукаєте монолуки, тоді придивіться до костюмних рішень, зокрема з показів Chanel, Alaïa.

 

А тим, хто не готовий додавати Peach Fuzz до гардероба, радимо поповнити власні аксесуари. Персикові сумки, головні убори, твілі чи шкарпетки – невеличкий кольоровий акцент, який додасть мрійливості будь-якому образу.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Тренди взуття на весну та літо 2024: що очікувати?

Трендова масивна підвіска: обираємо в українських брендів

Трендові аксесуари для волосся 2024

Помаранч, мікрофренч та натуральність: трендовий манікюр 2024 року