Богемна MUSE від ювелірного дому SOVA

Цього разу ми будемо зустрічати Новий Рік у незвичних для нас умовах, без гучних вечірок, подорожей, але у колі найближчих для нас людей. Тому важливо, щоб кожна жінка відчувала себе особливою святкової ночі.

Напередодні Нового Року ювелірний дім SOVA презентує богемну колекцію прикрас MUSE, які зроблять навіть щоденний образ святковим та надихнуть на нові звершення. 

Для бренду було важливо, щоб колекцію представляла жінка, яка є натхненням для українок. Наталія Гоцій є музою не тільки українських дизайнерів, а й світових видань, фотографів і головне – жінок у всьому світі. Наталія зробила успішну міжнародну кар’єру, виховує двох синів і популяризує якісний спосіб життя. А головне – не поступається своїм принципам, робить це із задоволенням й надихає тисячі жінок на революцію змін.

У зйомці для нової колекції команда SOVA відтворила ностальгічну атмосферу 70-х, коли всі чекали на святкування Нового Року вдома, або у друзів. Час революції у світі моди. Саме цього десятиліття мода перестала орієнтуватися на встановлені стандарти, що перетворило одяг в інструмент самовираження, яким він лишається до сьогодні. Тож в кампанії для MUSE Наталія приміряла образи, що знаходяться на межі від богемного шику до ретро класики 70-х, основним акцентом образів стали прикраси з нової колекції.

До колекції MUSE увійшли 15 прикрас  – довгі кольє-ланцюги, сережки та моносережки, кольє-чокери, браслети та каблучки з рухомими елементами. Колекція виконана у трьох кольорах золота – жовтому, білому та рожевому, доповнена вставками із золотого мережива та білих перлів. Прикраси легко комбінуються між собою та з іншими колекціями SOVA.

Цього року можна обрати будь-яке вбрання для святкування – від вечірньої сукні до зручної шовкової піжами, але прикраси з колекції MUSE точно заслуговують стати головним акцентом вашого образу.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР