Для найріднішої: 5 ефектних подарунків до Дня матері

Обрати подарунок для найріднішої людини у світі – завдання не з простих, адже для мами завжди хочеться лише найкращого. Відтак, йде не один день на пошуки «того самого» презенту, який запам’ятається та грітиме серце. І якщо ви перебуваєте у ступорі та відчуваєте брак ідей – Space mag. поспішає на допомогу з добіркою подарунків спеціально до Дня матері. Тут ви знайдете особливі ювелірні прикраси, парфуми зі спогадами, самобутні й автентичні вишиті сорочки, унікальні хустини з сенсом і магічний декор для дому.

 

Ювелірні прикраси від Guzema Fine Jewelry

Instagram: @guzema_jewelry

Сайт: guzema.com

Ніхто не сперечатиметься з тим фактом, що наші мами – найкрасивіші жінки у світі. Відтак, вони заслуговують тих аксесуарів, які підкреслять їхню вроду, додадуть особливої грації і шику. Придивіться до масивних каблучок і сережок, а також витончених кольє. Бренд Guzema Fine Jewelry створює прикраси, які відгукуються у серці кожної жінки. Адже вони – про силу і унікальність. А наші мами – саме такі.

 

 

Парфумована косметика MERMADE

Instagram: @mermade.com.ua

Сайт: mermade.com.ua

Аромати – одні з найсильніших тригерів для нашої пам’яті, здатні віднайти теплі й особливі спогади, які ми ховаємо у свідомості. Подаруйте мамі парфумовану доглядову косметику MERMADE, адже щоразу, користуючись нею, вона згадуватиме про вас. Чи то парфум, чи лосьйон для тіла, натуральний дезодорант чи гель для душу – кожен засіб нагадуватиме про тепло ваших взаємин завдяки особливому аромату. Бренд MERMADE пропонує як готові набори, так і дає можливість самостійно зібрати лінійку догляду, яка підійде вашій мамі. А на замовлення від 700 грн діє безкоштовна доставка!

 

 

Вишита сорочка від Gaptuvalnya

Instagram: @gaptuvalnya

Сайт: gaptuvalnya.com

Ми звикли, що саме діти отримують вишиту сорочку від матері. Чому б не започаткувати новий звичай та подарувати цінну річ, яка стане пам’ятною для мами? У наш час особливо важливо цінувати традиційні речі і дарувати їх лише найближчим людям. Вишитий одяг від Gaptuvalnya вселяє надію та віру, а саме вони нам потрібні як ніколи. І кожна мама відчує їх, одягнувши особливу сорочку.

 

 

Скляні вази від «Щось цікаве»

Instagram: @shchos_cikave

Сайт: shchos-tsikave.ua

Дарувати квіти мамі – особливе задоволення. Його можна примножити, милуючись букетом у вазі, яка асоціюватиметься з вами. Пам’ятаєте вироби з гутного скла, які були у наших бабусь? Традиція повертається у новому переосмисленні – вази Modern Vintage від майстерні «Щось цікае» є цьому підтвердженням. З квітами чи без – ці вази подарують маминій оселі особливого затишку і тепла.

 

 

Шовкові хустини Lady Di Atelier

Instagram: @lady_di_atelier

Сайт: ladydiatelier.com

Хустка – річ, яка завжди мала особливе місце у житті української жінки. І ми не маємо сумнівів у тому, що у вашої мами чи бабусі є бодай одна хустина. До Дня матері радимо придивитись до хустин від інклюзивного бренду Lady Di Atelier, де кожна деталь – невипадкова і має свій сенс. Зокрема, хустина «Ненька», яка зігріває та надихає, адже нагадує про найпотаємніше, найрідніше. Центром композиції є фігура матері, що тримає немовля на руках, міцно притискаючи до себе. Здається, символічнішого подарунка не знайти.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

4 українські бренди косметики, які варто додати до косметички влітку

Весняний мастхев: три українські бренди, які повинні бути в гардеробі кожної жінки

Головні мастхеви кожної жінки цієї весни