саша бо

Instagram-тренд: хіти нового сезону від інфлюенсерів

Уже давно пора складати шопінг-гід за останніми тенденціями. Хоч і погода поки залишає бажати кращого, але календар говорить сам за себе, тому зовсім згодом прийде справжня весна. Перед купівлею нових елементів гардеробу подумайте, чого вам не вистачає і які аксесуари вам потрібні, щоб створити навіть найпростіші образи ефектними. А щоб не помилитися з вибором, ми вирішили підгледіти, що і як носять інфлюенсери.

БЕЙСБОЛКА PRADA

Про те, що бейсболка – один зі стильних хітів сезону ми вже говорили не один раз. Про те, як кепка з практичного головного убору перетворилася на найбільш популярний аксесуар можна прочитати тут.

Фешн-блогери не втомлюються публікувати свої сміливі луки з бейсболами, поєднуючи їх з куртками, класичними костюмами, шубами і пуховиками. Сьогодні носити бейсболу можна абсолютно зі всім – навіть з сукнями та спідницями. Пропонуємо вам такі варіанти стилізації головного убору сезону, який ми будемо носити ранньою весною замість шапки.

ЛОФЕРИ DIOR

Лофери на масивній підошві – головна весняна пара взуття, яку варто придбати вже зараз! Така трендова пара може стати основою базового гардероба і з легкістю затримається в ньому на кілька років.  До речі, перевага таких масивних лоферів у тому, що вони візуального роблять ноги довшими та стрункішими. Щоб вибір такого взуття не став для вас випробуванням, ми зібрали в галерею кращі стилізації лоферів Dior.

ОКУЛЯРИ З КАРТУЗОМ ВІД CHANEL

Найбільш бажаний аксесуар минулого сезону, а також майбутнього – саме окуляри від Chanel. Окрім своєї багатофункціональності, вони роблять акцент на незвичайному футуристичному дизайні. Така модель нікого не залишить байдужим – тому нумо надихатися стильними образами з нашої галереї та пробуємо відтворити найбільш ефектні стилізації.

ПОЯСНА СУМКА ВІД CHANEL

В усьому світі фешн-інфлюенсери створюють акцент на талії. Тут набирають популярності пояси усіх розмірів, корсети, шовкові хустини та поясні суми. Саме на них ми рекомендуємо звернути особливу увагу. А як і з чим її поєднувати – дивіться фото.

сумка ZARA

КОРСЕТ

Ми бачили його інтерпретації у весняно-літніх колекціях, зокрема у Philosophy, Versace і David. У свідомості багатьох людей корсети досі символізують патріархат і жертвування здоров’ям заради краси, але дівчата продовжують любити корсети і те, як вдало вони підкреслюють талію, змінюють фігуру і дарують жіночність.

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР