Українські бренди чоловічого одягу, на які варто звернути увагу

Головна: Indposhiv

Якщо вам здається, що на вітчизняному ринку важко знайти якісний, крутий та стильний бренд чоловічого одягу, то ви помиляєтесь. Українські бренди здивують вас своїм технологічним підходом, трендовими дизайнами та нетривіальними рішеннями.

 

Three percent 

Instagram: @three.percent.apparel

Чоловічий бренд, у сутність якого закладено два поняття: функціональність та мінімалізм. Команда працює з ергономічним кроєм і технологічними матеріалами. Бренд також екоорієнтований, адже 3% від всіх покупок щороку йтиме на покращення екологічної ситуації.

 

Riot division 

Instagram: @iamriotdivision

Бренд технологічного та концептуального одягу, що відомий за межами України.

Головними своїми цінностями тут вважають здатність до трансформації, високу технологічну якість, доступність і довговічність. Саме тому бренд постійно удосконалює та застосовує різноманітні техніки виробництва.

 

Pokode

Instagram: @pokode_techh

Український techwear-бренд, в асортименті якого ви знайдете прості, на перший погляд, речі, з цікавими деталями, які хочеться розглядати. Проте головне тут навіть не дизайн, а сучасні технологічні матеріали. У Pokode запевняють, що їх речі не мнуться і швидко висихають (особливо актуально за відсутності електроенергії), відштовхують воду та бруд, не пропускають вітер.

 

Syndicate

Instagram: @sndct_kyiv

Український бренд випускає одяг у стилі streetcasual. У колекціях Syndicate представлені різноманітні предмети, орієнтовані на комфорт та універсальність. В асортименті бренду є як спортивні речі, так і класичний одяг, який може стати основою будь-якого чоловічого гардероба.

 

Mansset

Instagram: @mansset_ukraine

Бренд чоловічої анатомічної білизни. Для чоловіків важлива практичність, а культура чоловічої спідньої білизни у нас відсутня. Mansset уважні до деталей і горять своєю справою. Також бренд виробляє якісну термобілизну. Зокрема, співпрацюють з партнерами з Туреччини, які виробляють шкарпетки преміумякості.

 

Indposhiv

Instagram: @indposhiv_official

Перша bespoke-майстерня в Україні, де кожен костюм виготовляється на 80% вручну. Лише завдяки кропіткій роботі досвідчених майстрів можна досягнути бездоганного прилягання, відсутності дискомфорту, відчуття свободи та чітких силуетів. За ідеальними костюмами Indposhiv стоїть команда професіоналів: 4 провідних закрійники країни, понад 50 талановитих майстрів, менеджерів та стилістів.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Гід найтрендовішими чоловічими аксесуарами

Як обрати класичну чоловічу сорочку?

Замість шкарпеток: подарунки для чоловіків, які їм справді потрібні