Найактуальніші чоловічі светри сезону

Показуємо вам найцікавіші варіанти актуальних у всі часи чоловічих светрів, які траплялися на показах знаменитих брендів. На подіумах – об’ємні плетені светри з геометричними й абстрактними принтами, розшиті каменями й майстерно декоровані, насичених глибоких кольорів і пастельних відтінків. Тренуйте надивленість та обирайте ті, які найбільше до смаку вам та вашому коханому.

ДЕКОР НА СВЕТРАХ

Botter, Loewe, Etro

 

Який светр обрати чоловіку? Светри грубого плетіння з елегантним декором – справжній хіт сезону. Чи то розсипи каменів, як у колекції Loewe, чи то майстерно вишите love, як у Botter, або лаконічні відсилання до скандинавських мотивів, як на показі Etro. Такі светри стануть головним фокусом усього образу.

ПРИНТИ НА СВЕТРАХ

Casablanca, No.21, JW Anderson, Dior Men, Casablanca

 

Зараз усюди панують принти: романтичні, наївні та дуже оригінальні. Casablanca доповнив образ перловою ниткою, а Dior Men і Lanvin натякають на європейське мистецтво минулих століть, а також No.21 зі своїми «хижими» принтами, які в тренді залишаються уже кілька сезонів поспіль. Такий светр – безпрограшний і універсальний: з ним чудово римуються як шкіряні штани, так і вовняні бермуди.

ГЕОМЕТРІЯ НА СВЕТРАХ

Fendi, Hermes, Prada, Berluti

 

Жінки носять квадратні сумки та геометричні візерунки на сукнях, а чоловіки – джемпери, водолазки, светри oversize з різноманітними геометричними фігурами. Чіткі пропорції та лінії захопили модні тренди сезону осінь-зима 2020/2021. Рівні трикутники, строгі кола і квадрати на одязі знайомі нам з 60-х років минулого століття, але і сьогодні вони не втрачають своєї актуальності.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР