Для того, щоб мати класний вигляд у 20 років, достатньо одягнути стильну сукню і гарний настрій. Для зрілих жінок ця формула вже не працює, адже щоб бути ефектною, підкреслюючи внутрішній стрижень, мудрість, набуті особливості. У цьому випадку необхідні інтелектуальні модні прийоми, цікаві рішення і продумані поєднання. Але тут варто бути досить обережними, не перебільшити з бажанням молодитись, експериментуючи з трендами, та не додати собі зайвий десяток років завдяки застарілим фасонам. Тож на що варто звернути увагу жінкам вже не юного віку, формуючи свій гардероб аби виглядати стильно, цікаво і, можливо, трішки молодше – у матеріалі нашої постійної експертки, стилістки Юлії Кубай.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як обрати правильний, якісний та стильний жакет – розповідає стилістка Юлія Кубай
Фасон і довжина
Позбуваємося всіх обтислих речей, особливо з тонкого трикотажу чи деніму. Натомість обираємо вільніші, злегка оверсайз фасони. Не міксуємо в одному образі дуже чіткі та структуровані речі. Ключовим моментом є довжина. Не відмовляємося від міні, але це не про екстремально короткі спідниці та шорти. Це про довжину на долоню вище колін, не обтислих силуетів, з цупких тканин. Якщо говорити про шорти, то краще бермуди з бавовни чи льону, з середньою або високою посадкою. А сукні та спідниці в довжині міді краще легких, спадаючих фасонів. Штани краще обирати прямого крою, палаццо – відповідно до пропорцій фігури та уподобань.
Кольори
Особливо ретельно звертаємо увагу на підбір кольорів у портретній зоні. Перевагу надаємо світлим відтінкам: білому, молочному, бежевому, пастельним. Додаватимуть віку чорні, болотні, темні бордові, коричневі, фіолетові відтінки. Також не варто в плечових виробах використовувати надто яскраві чи неонові кольори, такі як рожевий чи салатовий, адже є небезпека виглядати не сучасно, а комічно. Так само і з принтованими речами, краще використовувати в меншій кількості, особливо це стосується квіткових. Звичайно, найелегантніше і статусніше будуть дивитися саме монохромні луки.
Цупкий денім
Джинси в гардеробі додадуть правильного молодіжного кежуального тону, легкості, але водночас структури та зібраності. Цупкий денім, середня посадка, благородний відтінок синього чи блакитного кольору, прямий чи вайд лег крій і ваш образ вже на половину готовий. Носимо з легкими блузами, бажано без зайвих рюшів та жабо. Краще з сорочкою на випуск, однотонними футболками.
Брючний костюм
Ця річ підкреслить статусність, додасть елегантності. Доцільніше обирати у світлих благородних кольорах. Для теплої пори року можна і в яскравіших відтінках, що зробить образ більш акцентним і правильно сучасним. Крім того, можна окремо жакет міксувати з джинсами та спідницями, а штани з топами чи футболками. Звертаємо увагу на розслаблені костюми з сатину.
Аксесуари та взуття
Важливе значення надаємо аксесуарній групі та взуттю. Ось саме тут можна експериментувати, додавати кольорів, незвичних форм і моделей. Мюлі, слінгбеки, лофери, туфлі на підборах кітен хіл дивитимуся відмінно. Позбуваємося танкеток, надто грубого взуття, тонких ремінців, які впиваються в ноги, надто високих підборів. Щодо каблучок, сережок, браслетів, підвісок, то поєднуємо різні метали, носимо активно біжутерію, дорогоцінне каміння.
Красу жінки з віком не треба підкреслювати кричущими трендами. Вся суть в деталях, якості тканин, правильному крою та посадці. Завдяки вдало підібраним речам та цікавим стильним прийомам жінка може легко ввести в оману щодо дійсного паспортного віку.
INSTAGRAM: @julia_kubai
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Як створювати незвичайні образи з повсякденного одягу – гід від стилістки
Які сукні будуть в тренді у сезоні весна-літо 2023 – рекомендує стилістка
5 головних кольорів весни 2023 – розповідає стилістка Юлія Кубай