вечірнє плаття

Не треба соромитися: чи можна не носити бюстгальтер влітку

У таку спеку хочеться справді скинути з себе зайве та навіть вийти на прогулянку без бюстгальтера. Але тут варто зробити застереження – не плутати це з оголеністю.

плаття на брительках

ВЕЧІРНІЙ ГАРДЕРОБ

Якщо йдеться про вечірній образ, то можна сміливо одягати складносурядні сукні на голе тіло, адже вони не передбачають спідньої білизни. Навпаки, якщо під таким нарядом видніється мереживо або випадає лямка, це поганий тон. Багато знаменитостей виходять у світ, одягаючи на голе тіло смокінг або сукню. Однак, щоб не мати зухвалий вигляд, потрібно підходити до вибору вбрання з розумом.

Наприклад, Лілі-Роуз Депп з’являлася на червоній килимовій доріжці кінопремії BAFTA в мереживній напівпрозорому комбінезоні. Її образ досі складно оцінити однозначно – занадто відвертий. Хороший приклад для виходу у світ без бра – це образ Хейлі Бібер на премії Billboard Music Awards у 2018 році. Груди в міру оголені, але соски не просвічуються і не бентежать публіку.

Лілі-Роуз Депп

Лілі-Роуз Депп

Хейлі Бібер

Хейлі Бібер 

КЕЖУАЛ

У повсякденному житті нюансів трохи більше – тут варто звернути увагу на тканину вашого наряду. Наприклад, якщо ви збираєтеся одягати комбінацію з шовку, «алкоголічку» або трикотажне плаття з голою спиною, то про бюстгальтер і думати забудьте. Враховуйте, що речі краще підбирати з високоякісних непрозорих матеріалів і за можливості з тонкою підкладкою. Топи з широкими проймами і глибокими декольте сміливо одягайте без ліфчика і не бійтеся, що під базовими футболками і тонкими трикотажними кофтами буде легко проглядатися форма грудей. Це ж класика жанру.

Головне питання, яке потрібно тримати в голові, коли обираєте наряд на день: «Не бентежитиму я інших людей?» І друге: «Чи буду я відчувати себе комфортно?»

плаття з відкритою спиною
плаття на брительках

Для виходу без бюстгальтера варто вибирати щільні тканини або майки з невеликими підкладками. Якщо вам не подобається, коли стирчать лямки ліфчика, то можна звернути увагу на силіконові наклейки на соски. А ще є бюстгальтер-бандо, що фіксується на тілі за допомогою силіконових смужок і грамотної конструкції моделі, або бра-чашечки. Так багато альтернативних варіантів! Тому не обов’язково відмовлятися від ліфчика, якщо вам цього не дуже хочеться.

бра
плаття без бюстгальтера

ВИСНОВКИ

  • Вихід без бюстгальтера не вважають чимось непристойним. Важливо лише розуміти, чи буде це доречно конкретному випадку. Тому краще за все дотримуватися певних правил.
  • На ділові заходи, співбесіди, іспити – бюстгальтер потрібен.
  • На світські заходи – не обов’язковий (залежить від наряду і формату вечірки).
  • У повсякденному житті можна ходити без бра, але не перетворювати свободу грудей в голий перформанс.
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР