Back to basic: осіння базова колекція від Marsego

Український бренд Marsego випустив осінню капсулу в консервативному мінімалістичному дизайні, що відсилає нас до традицій шкільної форми та корпоративного дрес-коду. Це перша частина дропу, яка також містить звичні бестселери в незвичному виконанні.

В колекції представлений базовий одяг, який залишатиметься в гардеробі на довгі роки: класичний брючний костюм пісочного та сірого кольорів, палаццо з фірмовою фурнітурою, мінімалістичні футболки та боді зі складним кроєм та напівкільцями, а також якісний денім. Звичні бестселери бренду з’являються в нових осінніх кольорах та силуетах: чорний та бежевий бомбер, спідниця-шорти у шкільному стилі. Для поціновувачів елегантної класики Marsego пропонує ідеальну маленьку сукню та шорти з накладними кишенями.

З цією колекцією марка повністю перейшла на роботу з італійськими тканинами та фурнітурою. Нові фактури, нові силуети – все це помітно змінилось в осінньому дропі.

«Коли ми почали активно зростати, то стикнулись з тим, що в Україні дедалі важче знаходити матеріали, які відповідали б нашим вимогам по якості. Ця колекція – результат синергії майстерності нашої української команди та італійських фабрик та їх традицій. Ми дуже задоволені, це – новий етап та новий рівень бренду», – поділилась Марина Морозова, засновниця Marsego. 

Придбати речі з колекції можна в Instagram бренду, в магазинах у Києві, Львові чи Рівному.

Marsego

@marsego_lovesyou

Магазини:

Київ, вул. Велика Васильківська,  29

Київ, ТРЦ «Rivermall»

Львів, площа Генерала Григоренка, 4

Рівне, вул. Саймона Сміта, 10

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Вічна класика: твід у новому дропі Marsego

Marsego представив спортивну колекцію

MARSEGO x VIKELE STUDIO презентують спільну колекцію сумок

Флористичні принти та вечірні сукні: літня колекція бренду Marsego