SHE: твоя сексуальність в новій ювелірній колекції від SOVA

Символ колекції SHE від ювелірного дому SOVA золота змія – метафора твоєї жіночої сили та сексуальності. Вигини прикрас створені ювелірами, щоб підкреслювати лінії жіночого тіла – плавні, спокусливі, наповнені природною грацією.

Жагуча енергетика, що дозволяє тобі зухвало та сміливо керувати своїм життям, надихнула ювелірів на створення колекції SHE. Адже жінки беруть життя в свої руки, створюють навколо себе події і більше не спокушаються на міфічних змій.

До колекції увійшли вісім прикрас – кольє, браслети, каблучки та моносережки. Прикраси набули жорстких форм золотих змій, вигини яких ніби застигли в русі. Колекція виконана в 2 варіаціях оздоблення – з діамантами, що повторюють рельєф зміїної шкіри, та з гладкого золота. Вироби мають вставки із глибоко-зелених смарагдів, якими ювеліри відобразили дикість погляду.

Колекція SHE – новий етап для бренду SOVA, перші кроки у високому ювелірному мистецтві. Флагман колекції – жорстке кольє у вигляді змії.

Над його створенням ювеліри працюють близько 250 годин, лише інкрустація діамантами, що імітують луску змії, триває 6 годин. До того ж, майстри SOVA розробили спеціальний тип застібок для кольє та браслетів, щоб прикраси ідеально повторювали лінії жіночого тіла.

Спокуса, яка завжди в центрі уваги – SHE.

Магазин SOVA у Луцьку: ТРЦ «Порт City», 1 поверх.

САЙТ: sovajewels.com

INSTAGRAM: @sovajewels

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Турбуйся про себе»: благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров’я

Сила культури: відеопроєкт до Дня Незалежності від ювелірного дому SOVA

Сила культури: ювелірний дім SOVA презентував колекцію прикрас CULTURE

23 роки ювелірної історії: SOVA презентує фільм про бренд