n.stadnyk

Підглядаємо у блогерів: як та з чим поєднувати аксесуари

Хоч яким ефектним є образ, завершити його й грамотно розставити акценти допоможуть прикраси. Уміло підібрані сережки, каблучки, браслети й підвіски елегантно привернуть увагу оточення. Які аксесуари обирають українські інфлюенсерки? Читайте у матеріалі.

Свої образи Саша доповнює мінімалістичними підвісками, сережками та окулярами. Проте яскраві акценти робить за допомогою годинника та каблучок. Теплі золоті відтінки чудово доповнюють бежево-коричневу палітру гардеробу української блогерки.

@sashaabo

АВДИТОРІЯ: 2,1 МЛН

Масивні золоті й срібні ланцюги просто з 90-х також не залишилися осторонь трендів у 2020\2021 році. Аліна неодноразово доповнювала монохромні луки яскравими аксесуарами, які й стали центром уваги всього образу.

@alina_frendiy

АВДИТОРІЯ: 1,1 МЛН

Головним принципом стилізації каблучок стало гасло «Більше – краще»: мікс з браслетів і каблучок різної довжини й товщини має ефектний і стильний вигляд. А каблучки-печатки, що повернулися в моду, – один із символів чоловічої моди бурхливих 90-х – стали справжнім мастхевом в образах Аліси.

@alice_fetisova

АВДИТОРІЯ: 74,9 ТИС

Ніжні, витончені та жіночні сережки з перлинами або масивні кільця з шкіряним обрамленням. Наталі Литвин сміливо експериментує з аксесуарами у своїх образах та не боїться бути різною.

@natalilytvyn

АВДИТОРІЯ: 1 МЛН

Цього сезону всю славу забрали собі масивні, незвично й складно виготовлені сережки різних металів: моносережки, сережки-торочки, асиметричні й геометричні. Саме такі ми можемо побачити у повсякденних та вечірніх образах Тані.

@tanyaprentkovych

АВДИТОРІЯ: 1,1 МЛН

Масивні ланцюги – головний тренд 2020\2021 і його точно треба приміряти на собі. Все просто. Одягаємо білу сорочку чоловічого крою (за прикладом Насті), розстібаємо кілька верхніх ґудзиків і прикрашаємо шию масивним ланцюгом. Така прикраса також матиме стильний вигляд у парі з трикотажним топом. Також українська інфлюенсерка сміливо комбінує улюблений кулон у парі з підвіскою-монеткою.

У такі комбінації можна додати ланцюг і кулон з великою літерою свого імені. Вітається все, на що вистачає фантазії.

@n.stadnyk

АВДИТОРІЯ: 2,2 МЛН

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР