Бермуди

Розлюбити й забути: які речі будуть неактуальними у 2021 році

Всі ми чули вислів, що «мода циклічна». І він правдивий, бо тренди на окремі речі та моделі справді повертаються. Проте щосезону вони трансформуються і вдосконалюються, запозичуючи лише певні деталі з минулих років. Тому не варто відкладати застарілі речі з надією, що через 5 років вони знову стануть актуальними.

 

Пам’ятайте: дизайнери не відпочивають, а, може, навіть і не сплять. Щосезону вони змінюють хоч якісь мікротренди, які буває навіть складно відстежити. Тому речі, які ще один-два сезони тому користувалися популярністю, зараз стали тривіальними та застарілими.

Але ми знаємо, що всі хочуть мати вигляд, як сестри Хадід, тому підібрали для вас список речей, які у 2021 році точно треба замінити на нові.

Важливо: немає неактуальної речі. Є неактуальні крій, фасон і деталі.

1. Обруч.

Масивний обруч викликав фурор у 2019-му: його носили майже всі інфлюенсери. Але тренд встиг набриднути, а у 2021-му краще надати перевагу шовковій хустині у ролі аксесуару для волосся. Або доповніть образ трендовими аксесуарами, так само як це роблять українські інфлюенсерки: Саша Бо, Аліна Френдій та Таня Пренткович.

Обруч

2. Бермуди.

Усі ми пам’ятаємо той час, коли бермуди витіснили велосипедки з трендів. Подовжені шорти минулого літа увійшли в моду стрімко: без такої моделі (особливо в компанії блейзера-оверсайз) не обходився жоден фешн-інстаграм. Як і у випадку з іншими занадто популярними трендами, варто почекати рік-два, а потім знову почати носити їх у нових актуальних поєднаннях.

Бермуди
Бермуди

3. Футболка з лого.

Після короткого періоду, коли дрібні та великі логотипи були в тренді, сьогодні пора знову від них відмовитися: футболка з великою назвою лейбла знову заслуговує на статус вульгарної. Краще обирайте класичну білу сорочку та поєднуйте її з в’язаним жилетом, який зараз дуже актуальний.

Футболка з лого
4. Прикраси з черепашками.

Літня мода, яка затрималася занадто надовго. Навіть якщо ще кілька місяців тому кольє, сережки та навіть пояси з черепашок можна було побачити повсюдно, в наступному сезоні краще перемикнутися на щось альтернативне, наприклад, на бісер.

Прикраси з черепашками
5. Сумки з нейлону.

Естетика 90-х починає виходити з моди, а разом із нею – і маленькі сумочки з нейлону, які були в тренді в минулому сезоні. У цьому сезоні краще надати перевагу сумкам зі шкіри. Мода циклічна, тому не варто забувати про них назавжди: через кілька років їх знову можна буде дістати з шафи.

Сумка з нейлону
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР