Illuminating Yellow лук

Сірий та жовтий: чому про них всі говорять

Інститут кольору Pantone з часів свого виникнення (із 1950-х років минулого століття) набагато полегшує роботу дизайнерів, графіків та усіх, хто має справу з кольорами. Всі відома палітра з пронумерованими кольорами з’явилася саме у Pantone. За роки практичної та аналітичної діяльності інститут створив безпомилкову стратегію передбачення трендів та суспільних настроїв. Психофізичний вплив трендів на людину та суспільство також вивчають в інституті. Так, щороку тут оголошують про певні відтінки після проведення цілої низки досліджень. Враховують тенденції в мистецтві, моді, технологіях, кіноіндустрії тощо.

У 2021 замість класичного синього до нас прийшли два відтінки – Ultimate Grey та Illuminating Yellow. Безперечний сірий та сонячний жовтий. Перший символізує силу духу і стійкість, які так важливі для всіх нас останнім часом. Другий натомість нагадує про душевне тепло, надію та сонячне світло, яких ми потребуємо як ніколи. Обидва відтінки досконало доповнюють один одного і навіть соло мають ефектний вигляд. Розглядаємо модні колекції будинків Lanvin, Patou, Balmain, Salvatore Ferragamo, та інших, обираючи найкрутіші речі головних відтінків цього року разом зі SPACE.

Ultimate Grey та Illuminating Yellow
Illuminating Yellow лук
Illuminating Yellow лук

До слова, рожевий колір також голосно заявив про себе на модних показах та отримав позицію лідера в сезоні весна-літо 2021. І якщо ви досі вагаєтесь, що одягнути на святкування найромантичнішого дня у році, рекомендуємо придивитись до рожевого кольору у будь-якій його інтерпретації. Більше про рожевий – ТУТ.

Светр AlLEXANDER WANG

AlLEXANDER WANG

Сукня EMILIO PUCCI

EMILIO PUCCI

Светр CORDOVA

CORDOVA

Светр VINCE

VINCE

Сукня HALPERN

HALPERN

Сумка SALVATORE FERRAGAMO

SALVATORE FERRAGAMO

Кардиган ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

Піджак PRADA

PRADA

Сумка MARNI

MARNI

Лонгслів BOTTEGA VENETA

BOTTEGA VENETA

Сумка MARC JACOBS

MARC JACOBS

Светр &DAUGHTER

&DAUGHTER

Светр MONCLER GENIUS

MONCLER GENIUS

Светр BOTTEGA VENETA

BOTTEGA VENETA

Сукня JOSEPH

JOSEPH

Сумка ETRO

ETRO

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР