Антитренди 2022: луцька стилістка розповідає, яких речей варто позбутись у цьому році

Вік деяких стилістичних рішень або різновидів одягу доволі короткий: не встигли ми до них звикнути, як настає час із ними прощатися. Луцька стилістка Ольга Скришевська розповідає про антитренди 2022 – речі, яких варто позбутись у цьому році.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як створити літній образ для міста?

 

СИЛЬНО ПРИТАЛЕНІ ТА УКОРОЧЕНІ ДЖИНСОВІ ШОРТИ

Таких моделей є безліч. Дуже часто приталені шорти плутають з актуальними моделями заниженої талії, але це зовсім інше. Неактуальні моделі видно неозброєним оком. По-перше, дуже обтислий фасон. По-друге, їхня екстремально коротка довжина, що для міста є неприпустимим. По-третє, неактуальним є ефект «вареного» та подертого джинсу.

На заміну їм прийшли класичні бермуди та шорти прямого крою, які також можуть мати необроблені краї. Актуальними залишаються джинсові велосипедки, але з ними потрібно враховувати ваші особливості фігури, оскільки ця модель може вкорочувати зріст.

ОДЯГ ІЗ МЕРЕЖИВНОЮ ВСТАВКОЮ

Окрім вечірніх і весільних суконь, одяг з мереживними вставками є неактуальним вже декілька сезонів поспіль. На жаль, досі зустрічаю такі образи щодня. Особливо це стосується топів із мереживом.

Хочете, щоб ваш образ мав зовсім не нудний вигляд? Тоді я рекомендую замінити речі з мереживом на одяг з акцентним вирізом. Це дуже естетично та актуально сьогодні.

ТАНКЕТКА

Якщо таке взуття залишилося у вашому гардеробі, рекомендую позбутись його. Танкетка має неактуальний вигляд, навіть якщо воно вам здається супержіночим.

Можна замінити взуття на танкетці на більш актуальну в цьому сезоні платформу. Сьогодні багато брендів пропонують великий вибір такого взуття у різних кольорах і формах.

ПІДЖАКИ ІЗ ЗІБРАНИМИ РУКАВАМИ

Така річ є взагалі незрозумілою для мене. Навіщо купувати піджак з уже зібраним  рукавом, якщо можна купити піджак з нормальними рукавами та самому його зібрати, якщо це потрібно. На мою думку, це більш універсально та практично. Тому піджак із зібраними рукавами – це однозначний антитренд 2022. Також це стосується будь-яких маніпуляцій із рукавами, чи то укорочені, чи то підвернуті й скріплені.

ЛАНЦЮГИ

Масивні ланцюги з великими кільцями також відходять на задній план. Зверніть увагу на мінімалістичні підвіски, сережки та кільця. На сумках та взутті масивні ланцюги мають грубий та неактуальний вигляд.

МІКРОСУМКИ

Якщо ви не стали щасливою власницею Jacquemus Le Chiquito, то не варто поспішати купувати її. Мікросумки – це тренд, що минає. Так, ще нещодавно така сумка була практично у кожної модниці. Проте, якщо ви все-таки маєте таку річ у гардеробі, не поспішайте викидати. Маленька сумка може класно доповнити ваш літній образ, але вже не додасть градусу вашому стилю.

Пам‘ятайте: слідувати трендам уже давно не в моді. Лише жінка, що має свій власний стиль та внутрішню впевненість, готова підкорити цей світ.

INSTAGRAM: @oliaskrysh

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Образ у стилі мінімалізм: 10 порад від стилістки

Футуристичні, яскраві та гостроносі – обираємо найстильніші моделі кросівок 2022 року

Джорти, боксери та бермуди: з чим носити найстильніші моделі шортів цього літа

Купальники 2022: тренди найважливішого атрибута літа

5 трендових моделей штанів цього літа

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР