Універсальний аксесуар: стилізуємо твілі

Якщо вам спадало на думку питання про те, чим можна доповнювати власний гардероб незалежно від сезону і трендів, тоді вам варто задуматись про придбання твілі. Ця ніжна та стильна деталь стане особливим акцентом ваших образів. І про те, що таке твілі, як і з чим її носити – ви прочитаєте у цьому матеріалі.

Що таке твілі?

Твілі – це довга і вузька смужка чи хустинка з шовку, атласу, віскози тощо. Твілі використовують як аксесуар для волосся, пов’язують на шию, стилізують до сумки.

Цей делікатний аксесуар легко пасуватиме до будь-якого вбрання. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в офісі протягом дня з твілі на шиї, чи йдете на вечерю з таким же аксесуаром на зап’ясті, ви завжди матимете довершений вигляд.

Як обіграти твілі з сумкою?

Перш ніж зав’язати твілі на своїй сумці, радимо переглянути відеогіди в Youtube чи TikTok, адже модні інфлюенсерки регулярно знаходять все нові шляхи стилізації цього аксесуару. Ми ж виділяємо радимо не боятися експериментувати і обмотувати ручку сумки як на її кінці, так і повністю. Звісно ж, пам’ятаємо і про банти.

Твілі на тілі

Варіацій стосовно того, як носити твілі на тілі є безліч. Звісно ж, найперше, що спадає на думку – це стилізувати його як шарф. Ви можете легко накинути його до романтичних образів у сукні сліп, а можете пов’язати як краватку для образів у стилі office core. Зробити у формі квітки чи просто зав’язати бант – все залежить від довжини самої смужки.

До речі, твілі має цікавий і небанальний вигляд на руці, у вигляді браслета. Проте для такого радимо придбати додаткову фурнітуру, що дозволить розширити поле творчих експериментів.

І пам’ятаємо про талію! Адже твілі є чудовим способом підкреслити ваші форми й використати його у ролі поясного виробу.

Волосся

Тут все просто. Адже можна зав’язати твілі як на розпущеному, так і на зібраному волоссі. Лише зважайте на колір чи принт аксесуара, аби він не вибивався з загального образу. І радимо запастись про всяк випадок кількома заколками для волосся, аби надійніше закріпити смужку.

Капелюх

Для любительок головних уборів твілі може стати доповненням їхніх капелюхів. А особливо, якщо у вас є капелюх, якому чогось не вистачає і він має дещо нудний вигляд. Обв’яжіть основу головного убору – і ви здивуєтесь, якими барвами заграє ваш аксесуар!

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Українські бренди аксесуарів, на які варто звернути увагу

15 найстильніших сумок, які вам точно сподобаються

З чоловічого гардероба: як стилізувати трендову краватку в осінні образи?