Сукня Тіна Кароль

Український бренд W8less і Тіна Кароль представили спільну колаборацію

Український бренд W8Less спільно зі співачкою Тіною Кароль створили особливу сукню, для сильних і впевнених у собі дівчат. Це сукня з історією, яка знайома кожній.

Сукня Тіна Кароль
Сукня Тіна Кароль

У колекції представлено худі-плаття в 4-х кольорах: червоний, темно-синій, білий, чорний. Воно зроблене з високоякісної бавовни, напівприталене, силуетне, з оригінальними зав’язками. Буде незамінним для повсякденності й особливих випадків.

Головний сенс колекції, як і першої пісні з нового альбому співачки, – звільнення від особистих перешкод. Майстерно володіючи жанром музичного перформансу, Тіна Кароль розповідає історію про те, як порятунок від болю минулого дарує свободу майбутньому.

Роботу над колаборацією здійснювали спільно. Тіна брала активну участь у всіх виробничих процесах, вела комунікацію з конструкторами та всією командою W8Less.

Сукня Тіна Кароль
Сукня Тіна Кароль

«Терміни були дуже стислі, але ми задоволені результатом. Тільки завдяки професіоналізму нашої команди й команди Тіни, ми змогли зробити щось неймовірне і за такий короткий проміжок часу. Плаття-худі вийшло дуже «в нашому стилі», а завдяки Тіні воно віднайшло нову історію», – коментує засновниця та дизайнерка бренду Анна Шаш.

Новий дроп з’явиться в продажу вже з 12.02.2021 в усіх шоу-румах W8Less і на онлайн-платформах.

Сайт: W8Less 

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР