ira_kovalchuk

Як носити спортивний костюм модно: показують рівненські блогерки

Цілий рік у режимі карантину більшість з нас звикли до комфортного одягу, а спортивні костюми стали головним мастхевом гардероба. Рівненські інфлюенсерки не готові розлучатися з ними й за межами будинку, тому тішать своїх фоловерів зручними, але водночас стильними образами.

@nata_fedorchuk

Наталка впевнена, що весна наближається. Хочеться натхнення, яскравих кольорів та більше усмішок. Саме тому рівненська блогерка вже закликає всіх одягати спортивні костюми в Illuminating Yellow, який є кольором року за версією Інституту кольору Pantone.

 

АВДИТОРІЯ: 92,8 ТИС

nata_fedorchuk
nata_fedorchuk
nata_fedorchuk

@lionilal

Аксесуари – головний атрибут повсякденний та зручних образів Аліни. У шаленому ритмі зйомок, фотосесій та зустрічей потрібно виглядати стримано, але стильно. І найголовніше – не забувати про свій комфорт. Доповнюйте костюми золотим годинником або яскравими шкарпетками.

 

АВДИТОРІЯ: 274 ТИС

lionilal
lionilal
lionilal
lionilal

@ira_kovalchuk

Лаконічний та стриманий чорний. Ірина доповнює спортивний костюм із чорною кепкою та світлими кросівками. Також яскравим елементом такого образу може стати золотий ланцюг, який зробить лук свіжим та цікавим.

 

АВДИТОРІЯ: 441 ТИС

ira_kovalchuk
ira_kovalchuk

@theshramko

Універсальний образ на відпочинок із сім’єю. Затишно, комфортно й красиво. Блогерка доповнює спортивний образ сумкою, яка покорила серця усіх модниць. Сумку-багет можна носити на плечі або просто в руках, комбінувати з вечірніми сукнями, костюмами у дусі спортшик. Про актуальні сумки-багети можна почитати ТУТ

 

АВДИТОРІЯ: 72,5 ТИС

theshramko
theshramko

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР