Яка для вас ідеальна фігура? Чи існує взагалі таке поняття? Адже для всіх образ красивого тіла є кардинально різним. Кожна з нас особлива не тільки всередині, а й ззовні. Проте ми завжди прагнемо мати ідеальний вигляд: чи то нав’язаний, чи то придуманий власноруч.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Осінні формули трендового образу за версією стилістки Юлії Кубай
Але нам, жінкам, таки пощастило жити саме зараз. Адже модні тенденції не лише пропагують бодипозитив, любов до свого тіла, а й використання одягу, різноманітних методів та прийомів стилізації, що допоможуть подати себе та свої зовнішні особливості у найкращому світлі.
Вважається, що фігура, яка нагадує пісочний годинник, є тією самою збалансованою пропорцією, досягнути якої старається більшість. Як підкреслити свої переваги та правильно складати образи для своєї фігури – розповідає стилістка Юлія Кубай.
Низький зріст
Як правило, жінки зростом приблизно 160 см і нижче належать до категорії петіт. І для того, аби побудувати правильний силует, їм варто слідувати кільком важливим рекомендаціям.
- Видовжити зріст допоможуть монохромні образи, виконані у мінімалістичному стилі.
- Посадку речей варто зробити по фігурі, використовувати більш приталені речі, не захоплюватись оверсайзом.
- Дуже важливою тут є довжина: брюки повинні бути або до підлоги, або до щиколотки, а спідниці та сукні до коліна.
- Доречні V-подібні глибокі вирізи в районі декольте.
- Щодо аксесуарів, то обираємо не великі, а середньої величини мінімалістичні моделі.
- Надавайте перевагу взуттю з гострим носиком, в тон поясного виробу або ніг.
Обʼємні стегна
Часто незбалансована фігура проявляється у виражених стегнах. Для того, щоб скоригувати цю особливість, варто дотримуватися правила: акцент робимо у верхній частині тіла. Це можуть бути світлі чи яскраві кольори, активні тканини у плечових виробах, багатошаровість. Натомість у нижній частині тіла використовуємо темні кольори, матові тканини, вироби без горизонтальних ліній. Також довжина жакетів та верхнього одягу повинна закінчуватись вище або нижче середини стегна.
Обʼємні плечі
Широкі плечі можна збалансувати додаючи об’єму стегнам. І тут робимо все протилежно до попереднього варіанту.
- Штани, джинси, спідниці варто обирати яскравих, світлих кольорів, з фактурних, блискучих тканин, різноманітними принтами, нашивками, кишенями, драпіруванням.
- Урівноважити фігуру допоможуть спідниці у світлих відтінках А-силуету, годе, тюльпан.
- У верхній частині використовуємо темні кольори, однотонні, лаконічні топи, рукав реглан, кімоно, тонкі лямки.
Фігура plus size
Для представниць фігури плюссайз (жінки, чий розмір більший за 50-й) рекомендовано додавати чіткості образу за допомогою структурованого верхнього одягу та сумки. При цьому нижній шар одягу обирати з мʼяких та середньої щільності тканин. Щодо суконь, то чудовим вибором будуть прямого крою, А силуету або на запах. Брюки та джинси вільних та прямих моделей, що відкривають щиколотку. У верхній частині тіла акцент робимо на декольте, привідкриваємо запʼястя.
INSTAGRAM: @julia_kubai
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Універсальний аксесуар: стилізуємо твілі
Стритстайл-натхнення: обираємо шарф та класно стилізуємо
Утеплюємося: стилістка назвала трикотажні речі, які варто придбати вже
Не на свій вік: формуємо гардероб для жінок старшого віку разом зі стилісткою