Story

Your special love Story: SOVA презентує капсульну колекцію прикрас до Дня закоханих

Найкращі історії – про кохання. Кожна така історія – особлива і повинна мати свій символ, який нагадуватиме про важливі моменти.

 

Напередодні Дня закоханих, ювелірний бренд SOVA презентує капсульну колекцію прикрас-трансформерів Story. Завдяки великому вибору підвісок можна створити безліч комбінацій для унікальних образів, які б відображали саме вашу історію кохання, особливий момент, або зустріч.

Story
Story
Story

Кохана вам людина завжди може бути поряд вашого серця завдяки підвісці з її ініціалами, а підвіска у вигляді «Хамси» – близькосхідного захисного амулету, буде нагадувати про екзотичну подорож та стане вашим талісманом.

До колекції увійшли прикраси-трансформери, які поєднуються між собою і комбінуються завдяки кріпленню «тогл», латинські літери-підвіски, два кольє та три браслети, які можна доповнити підвісками. Колекція представлена у білому, жовтому та рожевому золоті. Ювелірний дім SOVA презентували  латинські літери – підвіски, які можна стилізувати як кулон для кольє, підвіску на браслет, або подовження сережки. В колекції представлені сережки, які можна носити самостійно, або обрати підвіски та продовжити прикрасу. Щоб створити асиметрію, можна підібрати подовжувач, на який також можливо приєднати підвіску чи латинську літеру.

Story
Story
Story

Story – твоя особлива історія.

 

 sovajewels.com 

INSTAGRAM: @sovajewels

FACEBOOK: SOVA

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР