TOTAL DENIM

З чим поєднувати денім у цьому сезоні

Окрім в’язаних жилетів, суконь з відкритою спиною та кюлотів чи плаццо, вибір модниць все одно тяжіє до деніму. Комбінезони в стилі ретро, ​​стильні джинси-дудочки або джинсові сорочки – саме такий почерк прослідковується в образах streetstyle-зірок та подіумних показах. З чим поєднувати найуніверсарніший елемент гардеробу – джинсову сорочку – читайте у нашому матеріалі.

TOTAL DENIM

Найпростішим і водночас найефектнішим ансамблем для джинсової сорочки, безперечно, вважається denim total look. Тут стилістичних рішень справді дуже багато: можна зібрати монохромний образ, а можна зробити ставку на різнофактурний і різнобарвний денім, зіграти на контрастах і додати яскравих аксесуарів. Прийдешньої весни в особливій пошані буде кольоровий денім – радимо зробити вибір саме на його користь.

ЗІ ШКІРОЮ

Дизайнери не оминули шкіру в колекціях сезону осінь-зима 2020/2021. Залишиться вона актуальною і прийдешньої весни. Комбінація подовженої джинсової сорочки з акцентом на лінії плечей або блузи з деніму з відкладним коміром і чорних шкіряних штанів або шортів стане виграшним варіантом для будь-якого приводу.

З ПАЛЬТОМ І ПІДЖАКОМ

Майбутній модний сезон залишає право вибору за вами – популярними будуть піджаки і приталеного, і вільного крою, а також однотонні пальта з поясом або картаті з візерунком «гусячої лапки». Незмінною залишиться джинсова сорочка, яка слугуватиме непоганим полотном для стилістичних експериментів. Головний акцент радимо зробити на взуття – анімалістичні принти будуть все такими ж актуальними.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР