ZITKANI з картин: український бренд шовкових хустинок

Шовкові хустки – один з найбільш модних трендів цього сезону, який носять за будь-якої погоди й поєднують як з повсякденним, так і святковим вбранням. Space продовжує розповідати про унікальні українські бренди, які говорять значно більше, ніж здається на перший погляд.

Вони доводять, що хустка – це не релікт і не пережиток, а аксесуар, який може бути красивим та доцільним і сьогодні.

Хустка «Іриси». Ван Гог

Хустка «Пшеничне поле з кипарисами».
Ван Гог

Хустка «Танцювальний клас».
Едґар Деґа

ZITKANI – бренд хусток і курток із зображенням картин видатних світових художників. Усі хустинки виготовляють з тонкого натурального шовку із роботами світових митців: Ван Гога, Едґара Деґа та Анрі Тулуз-Лотрек. Так, за словами засновниці бренду, ZITKANI намагаються популяризувати мистецтво. До кожного замовлення клієнт отримує невелику брошуру, в якій є інформація про художника і картину, що зображена на виробі.

Український бренд ZITKANI  продовжує популяризувати мистецтво серед українців та звертається до творчості наших відомих земляків. Для першої колекції бренд обрав полотна одного з найяскравіших представників авангарду, проте недостатньо відомого на Батьківщині художника – Олександра Богомазова.

Хустка «Пляшки».
Олександр Богомазов

Хустка «Пилярі».
Олександр Богомазов

Хустка «Bogomazov»

«Незважаючи на те, що Олександра Богомазова називають «українським Пікассо», мало хто знає про його творчість та досягнення. Ми хочемо змінити це, бо вважаємо його дивовижним художником світового рівня та українського контексту», – так пояснюють свій вибір засновники бренду.

І саме тому бренд  ZITKANI  присвячує першу колекцію Олександру Богомазову, майстру світового рівня.

Засновники бренду разом із Національним художнім музеєм України відібрали з усього доробку Олександра Богомазова найяскравіші роботи художника, кожна з яких має унікальний характер та настрій.

Хустка «Молода жінка з ібісами».
Едґар Деґа

Хустка «Букет квітів у китайській вазі».
Оділон Редон

Хустка «Богоматір з немовлям».
Антоніс ван Дейк

Богомазов вважав, що мистецтво – це нескінченний ритм, а митець – його чутливий резонатор, який ловить й найменші імпульси і зображає їх на полотні. Саме тому глядач, дивлячись на картину, бачить не просто зображення, а й сприймає усі ті імпульси, відчуває хвилювання, яке відчував митець у момент творення.

 

На картинах Богомазова колір – не просто колір, лінія – не просто лінія, сюжет – не просто сюжет. Ми бачимо щось більше – бачимо окремий світ.

Вибір редакції

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8379, 10019, 10034″ offset=””]

Топ-3 публікації

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”9689, 9802, 9592″]
ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
-сайт-new (2)
USUAL_16111
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0