Екосоломинки

MADE IN UKRAINE: український бренд екосоломинок для напоїв YES STRAWS

Чи багато з нас справді задумується про те, що всі великі справи починаються з маленького? Наприклад, навіть улюблені напої можна споживати не з пластикових трубочок, а з екологічних екосоломинок! Так ми не тільки зменшуємо використання пластику, а й обсяги використання нафти. Саме позицію екології сповідує український бренд YES STRAWS, який робить важливі кроки назустріч позитивним змінам.

ХТО ТАКІ YES STRAWS?

YES STRAWS – екологічні трубочки зі стебла рослин жита та очерету. Маленька дрібничка, що надихає вас та ваших клієнтів на великі зміни. Більше про процес виробництва та позицію українського бренду екосоломинок – у матеріалі.

Бренд YES STRAWS народився два роки тому у Києві. Соломинки не містять ніяких домішок, а також повністю піддаються біорозкладанню. На перших етапах бренд  виготовляв соломинки лише для західного ринку завдяки платформі Amazon. Сьогодні український ресторанний бізнес становить переважну частину їхніх клієнтів, серед яких платформа українських брендів «ВСІ.СВОЇ», навчально-виховний комплекс «Новопечерська школа», мережа супермаркетів «СІЛЬПО», «RED PEPPER» у Львові, «БАБЕЛЬФИШ» в Одесі, «MUR MUR» у Києві та інші. Соломинки можна використовувати для коктейлів та гарячих напоїв. А ще вони безпечні, їх можна давати дітям. Соломинка YES STRAWS стає символом свідомого життя – екологічного у всіх сенсах.

ЯК ВИГОТОВЛЯЮТЬ НАТУРАЛЬНІ СОЛОМИНКИ?

Аналогів виробництву не було у 2018 році ані в Україні, ані у світі. Кожна трубочка створена з цілого стебла українського жита чи очерету. А ще кожне стебло очищують, нарізають та шліфують. Дезінфікують соломинки паром за мінімальної температури 180 градусів, далі висушують у кошиках з лози приблизно тиждень, щоб позбутися будь-яких запахів. На фініші ретельно перевіряють відповідність якості та дбайливе фасування соломинок. В основі системи виробництва – енергоефективні виробничі процеси та концепція запобігання утворення відходів. Коли трубочка зі стебла жита чи очерету потрапляє до землі, то розкладається за декілька тижнів, стаючи своєрідним підживленням для ґрунту.

Бренд самостійно вирощує жито для соломинок, а потім його збирають так, щоб не пошкодити стебло. Якщо йдеться про очеретяні вироби, то сировину закуповують з готовою сертифікованою сировиною в одного з українських постачальників. YES STRAWS переконані: якщо проблему не можна вирішити миттєво, то майже завжди їй можна знайти альтернативу.

Екосоломинки
ЦІННОСТІ БРЕНДУ

ЕКО. На створення сировини для трубочок залучається менше природних ресурсів. Соломинки можна утилізувати без шкоди для довкілля, точно переконуючись, що ніхто не постраждає.

ЯКІСТЬ. Це неймовірна екоальтернатива пластиковим трубочкам. А ще на всі 100% натуральна!

МІСІЯ. Тут засновники бренду вбачають не лише конкретні зміни у поведінці споживача, а й способи виробництва (з енергоефективними процесами та концепцією запобігання утворення відходів).

ЯКИМИ БУВАЮТЬ ТРУБОЧКИ ТА СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ?

ТРУБОЧКИ З ОЧЕРЕТУ ⠀

  • Martini (довжина 14 см)

Вартість 497 грн (250 штук)

  • Classic (довжина 20 см)

Вартість 100 грн (50 штук)

  • Smoothie (довжина 20 см)

Вартість 100 грн (50 штук)

  • Bubble (довжина 20 см)

Вартість 100 грн (50 штук)

ТРУБОЧКИ З ЖИТА

  • Martini (довжина14 см)

Вартість 237 грн (250 штук)

  • Classic (довжина 20 см)

Вартість 95 грн (100 штук)

Екосоломинки
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР